גרמניה הודיעה כי תאסור כל פעילות של חמאס בשטחה

גרמניה הודיעה כי תאסור כל פעילות של חמאס בשטחה
שרת הפנים פאסר הודיעה כי תיאסר פעילותם של ארגוני הטרור חמאס וסמדון וכי האחרון - יפורק
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
חמאס
צילום: מסך

שרת הפנים הגרמניה, ננסי פאסר, אסרה היום (חמישי) על פעילות ארגון הטרור חמאס והרשת הבינלאומית "סמדון - רשת סולידריות פלסטינית" במדינה. הארגון "סמדון גרמניה", הפועל גם בשם "תנועת הנוער הפלסטינית לגיוס צעירים" יפורק.

שרת הפנים הפדרלית פאזר אמרה: "אסרתי היום לחלוטין את פעילותו של חמאס - ארגון טרור שמטרתו להשמיד את מדינת ישראל. כרשת בינלאומית, סמדון הפיצה תעמולה אנטי-ישראלית ואנטי-יהודית במסווה של "ארגון סולידריות" לאסירים במדינות שונות. סמדון גם תמך והאדיר ארגוני טרור זרים שונים, כולל חמאס".

עוד אמרה כי "קיום 'חגיגות צהלה' ספונטניות כאן בגרמניה בתגובה לפיגועי הטרור הנוראים של חמאס נגד ישראל מראה את תפיסת העולם האנטישמית והבלתי אנושית של סמדון בצורה דוחה במיוחד".

שרה הפנים הבהירה - "לאנטישמיות אין מקום בגרמניה - לא משנה ממי היא באה. נמשיך להילחם בה על כל צורותיה במלוא הקפדה על שלטון החוק".

לפני כשבועיים, ביקר בישראל קנצלר גרמניה אולף שולץ ונפגש עם ראש הממשלה בנימין נתניהו בקריה. לאחר פגישתם, שולץ הצהיר כי לגרמניה נושאת באחריות היסטורית לשמור על ישראל, והוסיף כי "הממשלה שלי תפעל בכל הכוח שהסכסוך הזה לא יסלים ולמנוע שריפה כוללת".

הפופולריים