האנטישמיות בעולם גואה: יהודי הוכה קשות באוסטרליה

האנטישמיות בעולם גואה: יהודי הוכה קשות באוסטרליה
הקורבן אושפז למשך ארבעה ימים לאחר שהותקף על ידי שלושה גברים פרו-פלסטיניים: "ספג לפחות 12 אגרופים לראשו"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
צילום:

גבר יהודי בשנות ה-40 לחייו, הוכה קשות על ידי שלושה בני אדם פרו-פלסטיניים בפארק סידני ובעקבות זאת אושפז למשך ארבעה ימים, כך פורסם היום (רביעי) ברשת סקיי ניוז האוסטרלית. התוקפים הכו את הקורבן לפחות 12 פעמים באגרופים וחבטו בו מספר פעמים: "הוא סובל מפנסים בשתי עיניו, זעזוע-מוח, ו-4 סדקים בעמוד-השדרה". 

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי, לחצו על הפעמון ואתם מעודכנים

הקורבן הותקף לפני כשבועיים לאחר שהסיר עלון שנתלה בגינת משחקים בפארק, הקורא להשתתפות בעצרת פלסטינית. משטרת אוסטרליה פתחה בחקירה וקראה לציבור לסייע במתן מידע או תיעוד של האירוע. מגישת רשת סקיי ניוז התייחסה לאירוע ואמרה: "אנו עדים למשבר ברור של אנטישמיות מאז מתקפות ה-7 באוקטובר בישראל". עוד הוסיפה: "מדובר בתקרית מזעזעת ומחליאה, הקהילה היהודית חשה שאינה בטוחה." כמו כן, נציגי שתי המפלגות הגדולות באוסטרליה גינו את התקיפה.

מותו של פול קסלר נקבע אתמול, יהודי אמריקני בן 69, שהוכה במהלך הפגנה פרו-ישראלית במחוז וונטורה סמוך ללוס אנג'לס.  קסלר נקלע לויכוח עם מפגין פרו-פלסטיני, שהיכה אותו בראשו באמצעות מגפון שהחזיק בידו. כמו כן, האירועים האינטישמיים אינם מתרחשים בחלל ריק, כאשר בשבועות האחרונים, הדיווחים על מקרי האלימות כלפי יהודים ופרו-ישראלים רק הולכים וגוברים. בשבוע שעבר, 150 מתפרעים פרו-פלסטינים פרצו לנמל התעופה בעיר מחצ'קלה שברוסיה, והסתערו על מטוס שנחת מישראל, בחיפוש אחר ישראלים ויהודים.

 

 

הפופולריים