ישפיע על ישראלים רבים: וויזאייר ביטלה טיסות ליעדים נרחבים באירופה

וויזאייר ביטלה טיסות ליעדים נרחבים באירופה
חברת הלואוקוסט המשמעותית היחידה שפועלת כעת בישראל הודיע על ביטול מיידי של טיסות ליעדים דוגמת רודוס, כריתים וסנטוריני
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
וויזיאר
צילום: רויטרס

פרסום ראשון: לאחר שחזרה לישראל לפני כחודשיים החליטה ענקית הלואוקוסט וויזאייר לבטל חלק ניכר מטיסותיה לישראל, בעיקר ליעדים רבים ביוון, כך נודע היום (חמישי) ל"כאן חדשות". מדובר על ביטול מיידי של טיסות ליעדים דוגמת רודוס, כריתים סנטוריני ואחרים.

> הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

וויזאייר היא חברת הלואוקוסט המשמעותית היחידה שפועלת כעת בישראל. והביטול הנוכחי ישפיע על אלפי ישראלים שרכשו כרטיסים לקיץ וצפויים לקבל הודעות ביטול בימים הקרובים. כמו כן, המערכת נסגרה להזמנות מישראל ליעדי החברה. בשלב זה החברה ביטלה את הטיסות לסנטוריני, רודוס, כריתים ובורגס.

בנוסף, החברה תפחית בשעות הקרובות תדירות באופן משמעותי בקווים ללונדון, סופיה, בודפשט, וינה וקטוביץ'. על פי הערכות ייפגעו מהמהלך של הביטולים וצמצום הטיסות כ-50,000 ישראלים. מדובר בנזק עצום לישראלים רבים. הצמצום בקווי אירופה יהיה משמעותי. הנוסעים יקבלו הודעות בימים הקרובים.

בוויזאייר אישרו את הדברים: "החברה מאשרת כי ערכה התאמות בפעילות בקיץ הקרוב. הסיבות להשעיית הקווים הזמנית הן הגבלות תפעול, כמו גם ירידה בביקוש ליעדים מסוימים. כמו כן, החברה הבינלאומית הפעילה בישראל שומרת על רוב קוויה מתל אביב ומציעה טיסות ל-15 מדינות. בנוסף, החברה מציעה קווים חלופיים קרובים באותה מדינה בה הושעו הקווים, כדי לוודא שהחיבור בין היעדים לא ייפגע".

 

הפופולריים