המורה שאול שמאי הורשע בביצוע מעשים מגונים בתלמידותיו

המורה שאול שמאי הורשע בעבירות מין בתלמידות
בית המשפט המחוזי בת"א הרשיע את המורה, שהודה במעשים במסגרת עסקת טיעון, בעבירות מין מרובות בנסיבות אינוס בקטינות. טרם הושגה הסכמה על עונשו
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
שאול שמאי בבית המשפט
צילום: צילום: פלאש 90

בית משפט המחוזי בת"א הרשיע הבוקר (חמישי) את המורה שאול שמאי בביצוע מעשים מגונים בקטינות בנסיבות אינוס. שמאי, הודה במעשים במסגרת עסקת טיעון.

שמאי, מורה בן 48 מראשון לציון, הואשם בביצוע עבירות מין בבית ספר יסודי בצפון תל אביב. על-פי כתב האישום המעשים בוצעו בזמן ששמאי שימש מורה ומחנך בכיתה ב'. הוא ביצע מעשים מגונים בתלמידות בנות שבע ושמונה במהלך השיעורים בכיתה בזמן ששאר התלמידים נחשפים למתרחש. במקרה נוסף, הוא ביצע עבירות מין בתלמידה בת 13 שאותה לימד בביתה.

בעבר התנהל נגד שמאי משפט בגין ביצוע עבירת מין בקטינה בבית משפט השלום בראשון לציון, והפרקליטות ביקשה לצרף את התיק לדיון הנוכחי. הדיון בטיעונים לעונש יתקיים בחודש אפריל, לאחר שטרם הושגה הסכמה בין הצדדים על העונש שייגזר עליו.

בתחילת שנת הלימודים הפגינו הורי תלמידי הכיתה בבית הספר שבו לימד שמאי, בדרישה שהמנהלת בית הספר תשעה את עצמה עד לסיום הבדיקה בענינה.

ההורים הפיצו מכתב לכל הורי בית הספר בו קראו להם להצטרף להפגנה. "המנהלת כשלה בתפקידה. איבדנו את האמון והביטחון במי שצריכה לנווט את הספינה גם בים סוער. אשת חינוך אמתית רואה את טובת הילדים לפני טובתה האישית – משבר זה הוכיח מעל לכל ספק שמנהלת בית הספר שלנו רחוקה מכך".

הפופולריים