אישום: רצח את שכנו הקשיש במהלך שוד

אישום: רצח את שכנו הקשיש במהלך שוד
טריקו ברהנו מנתניה פרץ לדירתו של אלן קאי בן ה-79 בחודש שעבר, רצח ושדד אותו. אחר כך ניסה להסוות את הרצח ואף תקף את בתו של קאי
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
זירת הרצח בנתניה
צילום: צילום: פלאש 90

פרקליטות מחוז מרכז הגישה הבוקר (שני) כתב אישום לבית המשפט המחוזי מרכז נגד טריקו ברהנו, בן 37 מנתניה, באשמת רצח שכנו הקשיש, אלן קאי בסוף החודש שעבר.

מכתב האישום עולה כי בין קאי לברהנו, שהתגורר סמוך אליו, לא הייתה היכרות מוקדמת. ברהנו ביקש לשדוד את קאי ולשם כך נכנס לדירתו בסוף החודש שעבר בין אחד מימי שישי לשבת. קאי, בן ה-79 שהה באותה עת בחדר המקלחת. במהלך שהותו בדירה החליט ברהנו להרוג אותו. הוא נכנס לחדר והיכה אותו פעמים רבות בפניו, ראשו ובגבו. כתוצאה מהחבטות, נפל קאי על רצפת המקלחת, ונפטר בתוך זמן קצר כתוצאה מנזק חמור למוחו. ברהנו לקח את מפתח דלת הדירה ובמהלך סוף השבוע נכנס ויצא ממנה כמה פעמים. הוא חיפש רכוש בעל ערך ואף הוציא מהארונות פריטים שונים ופיזר אותם על הרצפה. לבסוף לקח תיק שהיה שייך לקאי ובו בין השאר ארנקו והטלפון הסלולרי שלו והניח אותו בדירתו שלו.

לאחר מכן, על פי כתב האישום, ביקש ברהנו להסוות את הרצח ולשם כך ניסה להצית את גופתו של קאי ואחר כך גם את הדירה. בין השאר כיסה את חלון חדר המגורים בשקית אשפה שחורה, פיזר מזון כלבים על גופו של קאי ופרם את ריפוד כסאות חדר המגורים כשהוא מפזר אותו במוקדים שונים בדירה.

במוצאי שבת הגיעה לדירה בתו של אלן קאי שביקשה לדרוש בשלומו לאחר שלא ענה למסרונים ששלחה לו במהלך סוף השבוע. ברהנו שהה באותה העת בדירה וכשדפקה בדלת פתח אותה בפתאומיות והיכה אותה בפשיט בראשה כמה פעמים. היא ניסתה לזחול החוצה מן הדירה אך ברהנו המשיך להכות אותה. לבסוף הצליחה הבת להשתחרר מאחיזתו ולברוח החוצה כשהיא זועקת לעזרה.

ברהנו נמלט לדירתו ואותר למחרת לא הרחק משם. פרט לאישום ברצח מאשימה אותו הפרקליטות גם בחבלה בכוונה מחמירה, שוד ושיבוש מהלכי משפט. הפרקליטות מבקשת להאריך את מעצרו עד תום ההליכים בשל מסוכנותו.

הפופולריים