פרשת השחיתות: דרעי נחקר בפעם השמינית בלהב 433

דרעי לאחר חקירתו: מתפנה לפתרון משבר חוק הגיוס
שר הפנים החשוד בעבירות מרמה, הפרת אמונים והלבנת הון נחקר במשך שעות. "עניתי על כל השאלות, מתפנה לפעול לפתרון משבר חוק הגיוס ושלמות הקואליציה"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
השר אריה דרעי, 2017
צילום: צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

שר הפנים אריה דרעי נחקר היום (שלישי) בפעם השמינית ביחידת להב 433 של המשטרה. הוא חשוד בעבירות מרמה והפרת אמונים ובהלבנת הון.

לאחר החקירה אמר דרעי כי הוא משוכנע בצדקת דרכו. "סיימתי כעת עוד חקירה וכמו בכל הפעמים הקודמות, עניתי על כל השאלות שנשאלתי", צייץ בחשבון הטוויטר שלו. "הכול טוב ויהיה עוד יותר טוב בעז"ה. כעת אני מתפנה בכל הכוח לפעול לפתרון משבר חוק הגיוס ושמירת הקואליציה".

הבדיקה המשטרתית בעניינו של יו"ר מפלגת ש"ס החלה לפני כמעט שנתיים. אך שלב החקירות באזהרה בתהליך החל לפני כעשרה חודשים. מאז, נחקר דרעי במשך עשרות שעות בלהב 433.

מלבד דרעי, נחקרו עד כה בפרשה 14 חשודים אחרים, בהם גם רעייתו, בני משפחה אחרים ואנשי עסקים. אנשי העסקים חשודים שהעבירו כספים לדרעי ולעמותות הקשורות אליו.

בינואר פורסם בחדשות השבוע בכאן 11 כי פגישה שקיים דרעי עם חברו, איש העסקים אילן שרעבי, הוגדרה ביומנו שהופץ לציבור "פגישה פרטית" כך שזהות המשתתפים בה נותרה חסויה. בפגישה דנו השניים בענייניו של שרעבי, שהעביר לדרעי 200 אלף שקלים. הם נחקרו באזהרה על העברת הכסף, שהשניים הגדירו כהלוואה, למרות שלא נחתם הסכם בנושא.


הפופולריים