"ביקש מהקטינות לגעת בעצמן": נחשפו עבירות המין המיוחסות לרונן ביטי

רונן ביטי יואשם: "ביקש מהקטינות לצלם את עצמן"
המשטרה הודיעה היום כי גיבשה תשתית ראייתית נגד אביה של כוכבת הילדים עדי ביטי: "שלח לקטינות סרטונים בהם תיעד את עצמו מבצע מעשה מגונה". מחר יוגש נגדו כתב אישום
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
רונן ביטי בעת מעצרו
צילום: צילום: מערכת כאן חדשות

המשטרה מייחסת לרונן ביטי, אביה של כוכבת הילדים עדי ביטי, עבירות מין כלפי קטינות, באמצעות תוכנת מסרים. זאת, לאחר שסיימה היום (שלישי) את חקירתה בעניין והודיעה על גיבוש תשתית ראייתית להעמדה לדין. מחר צפויה הפרקליטות להגיש נגדו כתב אישום לבית משפט השלום בראשון לציון.

על פי החשד, לאחר שביטי העמיק את הקשר עם הקטינות שאיתן היה בקשר, הוא ביקש מהן להתקין למכשיר הסלולרי הנייד שברשותן את תוכנת המסרים "טלגרם", המאפשרת ניהול שיחות שתוכנן נמחק לאחר תזמון שבוחר המשתמש. באמצעות תוכנת זו ניהל, לכאורה, שיחות בעלות תוכן מיני ואינטימי עם הנערות.

עוד עולה מהחשדות שמייחסת לו המשטרה, כי ביטי התעניין בהרגליהן האישיים, התנהגותן המינית, ניסיונן המיני של הקטינות, וכן שלח להן תמונות וסרטונים בעלי תוכן מיני. מחומר החקירה עלה חשד כי אביה של כוכבת הילדים שלח סרטונים בהם תיעד עצמו מבצע בגופו מעשה מגונה, וכן ביקש מהבנות לנגוע בעצמן, לבקש מהן לבצע מעשים מיניים וכן לשלוח קבצי קול בהן הן נשמעות גונחות.

חלק מהשיחות שביצע ביטי עם הנערות בוצעו אחר חצות ולפנות בוקר, כאשר הוא משתמש, בחלק מהמקרים, בשפה בוטה וגסה ומשתף אותן בפרטים מיניים-אינטימיים הנוגעים אליו.


בית משפט השלום בראשון לציון האריך היום את מעצרו של ביטי ביממה, והוגשה בעניינו הצהרת תובע. מחר יוגש נגדו, כאמור, כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים.

החקירה נגד אביה של עדי ביטי נפתחה לאחר שהוגשה תלונה בסוף חודש ינואר האחרון, ולפיה הוא ביצע עבירות מין כלפי קטינות בנות 14-13 שהיו חברות במספר קבוצות ווטסאפ יחד עם החשוד. העיקרית שבהן - קבוצת "ביטי אימפריה" שנוהלה על ידו.

הפופולריים