"דקר וצעק - תמותי": אישום נגד רוצח שתי אחיותיו ביפו

"דקר וצעק תמותי": אישום נגד רוצח אחיותיו ביפו
פאדי מאלוק בן ה-24 נאשם שרצח את שתי אחיותיו בדירתם ביפו בחודש שעבר, משום שניהלו אורח חיים ש"לא מצא חן בעיניו". בית המשפט האריך היום את מעצרו של מאלוק עד להודעה חדשה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
צילום:

הפרקליטות הגישה היום (חמישי) לבית המשפט המחוזי בתל אביב כתב אישום נגד פאדי מאלוק, תושב תל אביב כבן 24, בגין רצח שתי אחיותיו, נורית וחאית, וכן פציעה בנסיבות מחמירות של בן משפחתו הקטין לפני כחודש. בית המשפט האריך היום את מעצרו של מאלוק עד להודעה חדשה.

מכתב האישום עולה כי מאלוק התגורר בדירה ביפו יחד עם בת זוגו, שתי אחיותיו, ילדיהן, אימו ואחיו. בין מאלוק לבין האחיות פרץ סכסוך, בין השאר בעקבות אורח החיים שניהלו ואופו גידול ילדיהן, ש"לא נשאו חן בעיניו". 


לפי כתב האישום, לפני כניסת הצום ביומו הראשון של חודש רמדאן, נטל מאלוק מהמטבח סכין עם להב באורך כ-19.5 סנטימטרים, ניגש למיטתה של חאית, והחל לדקור אותה בצווארה, בפניה ובזרועה. חאית נפלה אל הרצפה למרגלות מיטתה ומאלוק המשיך לדקור אותה בעודה שרועה שם. שני אחיו ששמעו את המתרחש הפצירו בו שיפסיק, אך הוא התעלם מהם.

לאחר מכן, כך מתאר האישום, פנה האח לחדרה של נורית, ניגש אליה בעודה ישנה ודקר אותה בצווארה, בחזה, בבטנה ובגפיה העליונים. אמו, אשר ישנה בסמוך לנורית, התעוררה והחלה לצעוק ולהפציר בו שיחדל ממעשיו. מאלוק התעלם מצעקותיה והמשיך לדקור את נורית, תוך שהוא צועק לעברה: "תמותי, תמותי". במהלך דקירותיו את נורית, פצע מאלוק באמצעות הסכין קרוב משפחתו שהינו קטין, מעל מצחו וגרם לו לחתך באורך של כ-3 ס"מ.

הפופולריים