סניגורו של עצור ברצח אופירה חיים: "יש חשוד שהודה במעשה"

רצח אופירה חיים: "יש חשוד שהודה במעשה"
במשטרה לא הגיבו לטענתו של עו"ד יעקב שקלאר לקלמן-ליברמן בכאן רשת ב'. נבדק חשד כי אחד החשודים ברצח איים על הנרצחת בעבר. פורסם כי אחד משני החשודים המרכזיים ברצח הוא שהוביל את החוקרים לבור שבו חיים נקברה. בנוסף, מתברר כי לפני כחודש חלק מבני המשפחה התבקשו לעזוב את ביתה בתל מונד
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
זירת הרצח של אופירה חיים בתל מונד
צילום: צילום: פלאש 90

עו"ד יעקב שקלאר, סניגורו של אחד מהעצורים בפרשת רצח אופירה חיים שגופתה התגלתה אתמול בחצר ביתה בתל מונד, טען היום (רביעי) בריאיון לקלמן-ליברמן בכאן רשת ב' כי "יש חשוד שנתן הודאה במשטרה על מעשה הרצח". למרות הדברים, במשטרה מסרו כי "אין תגובה לפי שעה".

האזינו לריאיון עם עו"ד יעקב שקלאר בקלמן-ליברמן:

בתוך כך, מתבררים פרטים נוספים סביב הסכסוך שהתגלע במשפחה על רקע כלכלי. לפני כחודש, התבקשו חלק מבני המשפחה, שגרו ביחידות בבית, לסיים את מגוריהם במקום. נבדק חשד, לפיו אחד החשודים ברצח, איים עליה בעבר פעמיים ואמר לה כי יבוא איתה חשבון. הוא הורשע באיומים.

אחד משני החשודים המרכזיים הוביל בעצמו את החוקרים לבור שבו נמצאה גופתה של חיים. לטענתו, הוא הבחין כי הבור כוסה לאחר עבודות גינון שביצע במקום לפני כמה ימים. תחילה הוא מסר עדות פתיחה, ועם גילוי הגופה – נעצר כחשוד. 

אתמול המשטרה עצרה ארבעה בני אדם בחקירת הרצח של חיים. עוד נודע כי המשטרה הפעילה כלבי גישוש בחצר ביתה של חיים בתל מונד, שנעדרה מעל לשבועיים. מידע שהגיע בשתי היממות האחרונות שינה את כיוון החקירה. 

כמה שעות לפני כן הודיעה המשטרה כי מצאה את הגופה של חיים בחצר ביתה. הגופה נשלחה לזיהוי סופי במכון לרפואה משפטית באבו כביר, כשהמשטרה חושדת כי מדובר ברצח וגובה עדויות מהמשפחה. אחותה של חיים, איילה, אמרה לכאן חדשות לאחר מציאת הגופה: "אנחנו לא יודעים מה קרה. אני לא מאמינה שזה הסוף של אחותי. שככה תמות הבחורה החזקה והדומיננטית?".

הפופולריים