נדחתה בקשתה של אשת רוצח משפחת אושרנקו לשחרור מוקדם

שחרור אשת רוצח משפחת אושרנקו לא יוקדם
נטליה קרליק שהורשעה בהריגה טענה כי היא רוצה לראות אותו כדי להבין מדוע ביצע את המעשה. הפרקליטות: "לא מתנערת ממעשי בעלה"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
נטליה קרליק
צילום: צילום: פלאש 90

בקשתה של אשת רוצח בני משפחת אושרנקו נטליה קרליק, שהורשעה בהריגה, להשתחרר ממאסר נדחתה. כך פורסם הערב (שלישי) בחדשות הערב בכאן 11. אחד הנימוקים של הפרקליטות לדחייה: "רצונה להתייחד עם בעלה הרוצח מראה שהיא לא מתנערת ממעשיו"


בפרקליטות הדגישו את חומרת מעשיה בכך שאחרי הרצח היא סייעה לבעלה להעלים ראיות והציעה לו להגיע ללוויתם. קרליק הביעה צער וחרטה וטענה כי היא רוצה לראות את בעלה כדי להבין מדוע ביצע את המעשה.

רצח משפחת אושרנקו, שאירע לפני תשע שנים, הסעיר את המדינה. דמיאן קרליק, שעבד באחד ממועדוני הבילוי שהיו בבעלות משפחת אושרנקו, פוטר הורשע ברצח. רעייתו הורשעה בהריגת אחד מבני המשפחה במסגרת הסדר טיעון ונשלחה ל-13 שנות מאסר.

עורך דינה של נטליה קרליק, רועי אטיאס, ציין במהלך הדיון שהמעורבות שלה במעשה התבטאה בכך שהיא הביאה את המפתח לדירה, לטענתה לצורך ביצוע שוד, וידעה על התוצאות רק בדיעבד. הוא הסביר את הבקשות שלה בכך שהיא לא ראתה את בעלה מאז האירוע - והיא רוצה לראות אותו להבין מדוע הוא ביצע את המעשה. מעבר לכך, טען עורך הדין אטיאס, כי היא עומדת בכל הפרמטרים לשחרור מוקדם כגון התנהגות חיובית ומסוכנות נמוכה.

הפופולריים