שינוי הגרסה ועדויות השכנים: משפט אלירן מלול נמשך

שינוי הגרסה ועדויות השכנים: משפט אלירן מלול
שלב ההוכחות במשפטו של הנאשם ברצח מיכל סלה - החוקר העיד: "הוא היה רגוע ונינוח ואמר שתקף אותה בחקירתו האחרונה"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אלירן מלול
צילום:

בבית המשפט המחוזי בירושלים נפתח הבוקר (שני) היום השני בשלב ההוכחות במשפטו של אלירן מלול, שנאשם ברצח בדקירות של אשתו מיכל סלה לעיני בתם התינוקת. מלול הכחיש את המעשה וטען כי סלה היא שתקפה אותו.

רס"ב אסף דהן, רכז החקירות ביחידה ללוחמה בפשיעה ציון, העיד בדיון: ‏חקרתי את הנאשם ארבע פעמים. ‏בחקירה הראשונית הוא היה עדיין פצוע אבל מתקשר והצליח לדבר איתי, ובשאר היה בסדר גמור. היה שלו ונינוח. 

"בחקירה האחרונה", הדגיש החוקר, "הוא ‏היה נראה נינוח, שהוא יודע מה הוא אומר. בשלב מסויים הטחתי בו את נושא חוות הדעת והוא ענה שם שהוא תקף אותה". עם זאת, במענה לכתב האישום נכתב כי מלול טוען שהיא תקפה אותו.

"הילדה לבשה רק חולצה מגואלת בדם"

עליזה שוורצמן, שמתגוררת בבניין שבו גרו מלול וסלה, סיפרה בעדותה: "התעוררתי בלילה מבומים ממש חזקים, קמתי מהמיטה לשירותים. הלכתי לבדוק את הדלת ולאחר מספר דקות שמעתי קצת בכי, כמה שניות בודדות ונרדמתי חזרה". לשאלת עורך הדין של מלול עידן גמליאלי ענתה השכנה: "נורא נבהלתי, חשבתי שזה ירי".

אלישבע אנגלהרט, שכנה שגרה גם היא באותו הבניין, סיפרה: הייתי בבית לבד בסביבות אחרי הצהריים, הייתה דפיקה בדלת. אלירן ישב ליד מפתן הדלת שלי והחזיק תינוק. אמר לי 'את מוכנה להביא לי כוס מים ולקחת את הילדה?' שאלתי מה קרה. הוא אמר 'אני ואישתי ניסינו להתאבד'".

"נכנסתי הביתה, הבאתי לו כוס מים ולקחתי את הילדה", המשיכה השכנה. "בעלי הבית שלהם לא היו בבית ודיווחתי למשטרה. הם הגיעו מהר ואני נשארתי עם התינוקת. הוא היה פצוע, ישב על הריצפה עטוף בשמיכה, חתכים על הצוואר, כשהוא פתח את השמיכה לתת לי את הילדה ראיתי גם חתכים בבטן. הילדה לבשה רק חולצה מגואלת בדם, בלי טיטול".

הפופולריים