יומיים לאחר שנמלט: החשוד בתקיפת אנסטסיה קלין הסגיר עצמו למשטרה

החשוד בתקיפת אנסטסיה קלין הסגיר עצמו למשטרה
דימיטרי ציגנוק, שנעצר כבר לפני חודש בחשד לניסיון רצח ואונס של זוגתו בת ה-52, שנפטרה ביום שישי האחרון בבית החולים איכילוב, והפר פעם נוספת את מעצר הבית שבו הוא אמור לשהות עד יום חמישי
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אנסטסיה קלין שלפי החשד הותקפה על ידי בן זוגה
צילום: איכילוב

יומיים לאחר שנמלט: דימיטרי ציגנוק, החשוד בתקיפת אנסטסיה קלין הסגיר היום (שני) עצמו למשטרה. ציגנוק נעצר כבר לפני חודש בחשד לניסיון רצח ואונס של זוגתו בת ה-52, שנפטרה ביום שישי האחרון בבית החולים איכילוב. הוא הפר פעם נוספת את מעצר הבית שבו הוא אמור לשהות עד יום חמישי. 

זו הפעם השנייה שציגנוק הפר את מעצר הבית, כשבפעם הקודמת, לאחר שבית המשפט שחרר אותו, הוא הגיע לבית החולים שבו אושפזה זוגתו, כשהוא לבוש במדי סוהר של שב״ס. אנשי בית החולים הצליחו למנוע את כניסתו לחדר טיפול נמרץ. במשטרה טענו תחילה כי הוא הגיע לבית החולים כדי ״לסיים את העבודה״, אולם בהמשך אמרו במשטרה ובפרקליטות כי לא ניתן לשלול שהוא הגיע לשם רק כדי לדרוש בשלומה.


מותה של אנסטסיה קלין נקבע בסוף השבוע, לאחר שאושפזה במשך שבועיים במחלקת טיפול נמרץ בבית החולים איכילוב. אנסטסיה הגיעה לבית החולים כשהיא סבלה מפגיעות עזות שחוותה בכל חלקי גופה, ומאז התאשפזה במחלקה לטיפול נמרץ. בית החולים איכילוב כתב בהודעה כי אנסטסיה שכבה לבדה במשך שבועיים בלי שנפש חיה התעניינה בשלומה. בהודעה שפורסמה ברשתות החברתיות נכתב כי המשטרה הצליחה לאתר את משפחתה באוקראינה אך גם חברי המשפחה הביעו אדישות למצבה.

הפופולריים