הירי ברמלה: הוארך מעצרם של שלושת החשודים

הירי ברמלה: הוארך מעצרם של שלושת החשודים
מעצרו של הצעיר בן ה-26 הוארך בעשרה ימים, מעצרם של שני החשודים האחרים הוארך בשישה ימים • עד ראיה סיפר לכאן חדשות על רגעי הפגיעה בשריפה אבו מועמר: "פתאום באו חבר'ה והתחילו לירות ארבעה כדורים. זה לא היה ירי תועה, הם כיוונו"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
זירת רצח ברמלה, 31.8.2020
צילום: צילום: איתי שיקמן

בית משפט השלום בראשון לציון האריך יום (שלישי) את מעצרם של שלושת החשודים במעורבות באירוע הירי ברמלה אתמול, שבו נהרגה שריפה אבו מועמר מפגיעת כדור תועה. מעצרו הצעיר בן ה-26 הוארך בעשרה ימים, מעצרם של שני החשודים האחרים, בני 25 ו-30, הוארך בשישה ימים.

עד ראיה סיפר לכאן חדשות על רגעי הירי במורה בת ה-30: "היו ילדים ברחוב. פתאום באו חבר'ה והתחילו לירות ארבעה כדורים. זה לא היה ירי תועה, הם כיוונו". אחד הילדים של שריפה הוא שמצא אותה. המשפחה סיפרה כי לא היו חילופי אש ולא התרחשה קטטה - "האירוע היה חד צדדי".

קרוב משפחתה של המורה, סעיד אבו מאמר שחזר את הטרגדיה וסיפר לכאן רשת ב': "ישבנו בני המשפחה ודיברנו בבית הקפה המשפחתי. לפתע בשעה 21:30 נפתחה אש מהשכנים. ירי אוטומטי של שני אקדחים משלושה מוקדים מצד השכנים. חמישה קליעים פגעו בבית של שאריפה. אחד מהם חדר את החלון של הבית. היא עמדה במטבח להכין אוכל לארבעת הילדים שלה - הקטן בן שישה חודשים והגדול בן 5. והכדור הזה שחדר דרך החלון פגע בה והרג אותה במקום. הכדור חדר את חלון הבית והרג אותה במטבח שלה".

הפופולריים