משפט נתניהו: עד התביעה הראשון בתיק 4,000 צפוי להיות מנכ"ל וואלה! לשעבר

משפט רה"מ: עד תביעה ראשון - מנכ"ל וואלה לשעבר
מנדלבליט מייחס חשיבות רבה לעדותו של אילן ישועה בתיק 4,000, אשר נשענת על הקלטות, מסרונים ומסמכים רבים השופכים אור לטענת התביעה, על התמורה שהעניק הנאשם שאול אלוביץ' לראש הממשלה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
משפט נתניהו, ביבי באולם בית המשפט המחוזי ירושלים 24.5.20
צילום: ללא

צוות התביעה במשפטו של ראש הממשלה בנימין נתניהו החליט בעת האחרונה כי עד התביעה הראשון במשפט יהיה מנכ"ל אתר "וואלה!" לשעבר אילן ישועה. כך דיווח הערב (שישי) פרשננו מרדכי גילת ב"השבוע" בכאן 11.

היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדבליט מייחס חשיבות רבה לעדותו של ישועה בתיק 4,000, אשר נשענת על הקלטות, מסרונים ומסמכים רבים השופכים אור לטענת התביעה, על התמורה שהעניק הנאשם שאול אלוביץ' לראש הממשלה בגין הטבות רגולטוריות שוות כסף רב.

מטעם עורכי הדין ז׳ק חן ומיכל רוזן עוזר, המייצגים את בני הזוג אלוביץ׳, נמסר בתגובה: ״כבר לפני חודשיים פנינו אנחנו ופנה בית המשפט לתביעה בבקשה לדעת את סדר העדים. מדהים לראות שבמקום מענה מסודר במקום הראוי את התשובה בית המשפט מקבל בתקשורת״.

הדיון הבא בתיק 4,000 יתקיים ב-6 בדצמבר, ויעסוק בטענות מקדמיות בפני שלושת השופטים. כך עלה מתשובת הפרקליטות בתחילת השבוע לטענות בני הזוג אלוביץ' כי הסתירה מהם מידע. נתניהו יהיה נוכח בדיון.

בדיון יידרשו כל הנאשמים להשיב לשאלה האם הם מודים בכתב האישום או לא ואחר כך ימשיך הדיון בטענות מקדמיות. בא כוחו של נתניהו, עורך הדין יוסי שגב, צפוי לטעון לביטול כתב האישום.

הפופולריים