פרשת הכדורגלנים והקטינות | הוארך מעצרו של החשוד בניסיון סחיטה ואיומים

הוארך מעצרו של החשוד בניסיון סחיטה ואיומים
נציג המשטרה בדיון: "החשוד מסר גרסה והיא עומדת בניגוד גמור לראיות" • סנגורו של החשוד: "לא מכיר את אותם אנשים ושמות שהוטחו בו, חושב שיש טעות"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
משחק כדורגל מכבי תל אביב נגד בית"ר ירושלים, 08.06.20
צילום: צילום: פלאש 90

פרשת הכדורגלנים והקטינות: בית משפט השלום בראשון לציון האריך היום (רביעי) עד יום ראשון את מעצרו של החשוד, תומר משעלי בן 37 מרמת גן, בניסיון סחיטה של אחת ממשפחות הכדורגלנים. נציג המשטרה אמר בדיון: "החשוד מסר גרסה והיא עומדת בניגוד גמור לראיות".

סנגורו של החשוד, עו״ד אסף טל: ״הלקוח שלי מסר גרסה שידו לא במעל והוא לא מכיר את אותם אנשים ושמות שהוטחו בו, חושב שיש טעות. אם חקרו אותו למה לא הטיחו בו את הראיה והיא שיחת הטלפון? כי במשטרה מנסים לקנות ימי מעצר. אני מבקש לשחררו. לבת זוגו של החשוד יש ניתוח קיסרי ליום שישי. מבקש לשחררו או להוציא אותו ללידה״.

עורך הדין אסף טל, צפוי להתייחס בהמשך לכך שבהקלטה לא נשמע כביכול קולו של החשוד וכי לא מדובר במכשיר הנייד שלו אלא של בן משפחה אחר. החשוד בעל עבר פלילי עשיר, והוא ריצה בעבר שש שנות מאסר מצטברות בכלא, בין היתר על עבירות מרמה ושוד.


שתי הקטינות זומנו לעדות נוספת היום, ולפי ההערכות, לאחר גביית העדות צפוי להיערך עימות בין השתיים, לאור ההבדלים בגרסאות בנוגע לכמה פרטים שאותם רוצים במשטרה לוודא. כמו כן, צפויים גם הכדורגלנים להגיע למשטרה לחקירה באזהרה.

בתחילת השבוע  קבע בית המשפט כי הראיות נגד הכדורגלנים מוגדרות כרגע בעצימות נמוכה ובשל כך לא נעתר לבקשת כאן חדשות לפרסם את שמותיהם. השופטת זהר דיבון סגל כתבה בהחלטתה כי "עקרון פומביות הדיון אינו מוחלט. מנגד ניצבות זכויות החשודים לכבוד, לשם טוב ולפרטיות".

הפופולריים