החשד לרצח ברהט | אביה של הקורבן: "היו מכות, סלחנו למען הילדים"

החשד לרצח ברהט: "היו מכות, סלחנו למען הילדים"
שחאדה אל-קארנאווי, שבתו רואן הוכתה אנושות - על פי החשד ע"י בעלה - ונפטרה היום: "גיליתי שהיא הייתה בהיריון רק כשהגענו לסורוקה. בחיים לא דמיינו שזה יגיע למכה קטלנית"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
רואן אלקארנאווי האישה שנרצחה על ידי בעלה ברהט 14.6
צילום: ללא קרדיט

שחאדה אל-קארנאווי, שביתו רואן הוכתה ונפצעה אנושות - על פי החשד על ידי בעלה - ומותה נקבע היום (ראשון), סיפר לכאן חדשות: "היו מכות, אבל סלחנו וויתרנו כדי שהילדים יחיו יחד". רואן פונתה ביום שישי לבית החולים סורוקה עם חבלת ראש חמורה, היא הייתה בחודש השלישי להריונה. "גיליתי על ההריון רק כשהגענו לבית החולים" ציין אביה והוסיף: "בחיים לא היינו מדמיינים שזה יכול להגיע למכה הקטלנית".

אל-קארנאווי סיפר כי הציע לבתו להתגרש מבעלה בעבר, אך זו סירבה. לדבריו "היא אמרה שהיא אוהבת את הילדים ואת בעלה, ושהיא חושבת שהוא ישתנה. אבל הסיפור חזר על עצמו שוב".  על ההחלטה לתרום את אבריה של רוהן ציין אביה כי "זה כואב וקורע, אבל עשיתי את זה באומץ ואני לא מתחרט". 

אמש נקבע מותה של רואן בבית החולים סורוקה בבאר שבע. בעלה, תושב רהט בן 32, נעצר ביום שישי בחשד שהיכה את אשתו ההבה ופצע אותה אנושות. הוא עוכב לחקירה יחד עם בני משפחה נוספים ולבסוף הוחלט על הארכת מעצרו עד היום.

על פי המשטרה, הבעל עדיין חשוד בהמתה בקלות דעת ובשיבוש הליכי חקירה. ביום שישי הוא טען כי מצא אותה במקלחת לאחר שנפלה ונחבטה בראש. לדברי אביה, היו מקרי אלימות קודמים, אולם דאגו לעשות סולחות כדי לא להתגרש בגלל הילדים.

הפופולריים