בן 24 מירושלים מואשם באונס בת 13 ברמת השרון

בן 24 מירושלים מואשם באונס הקטינה ברמת השרון
לפי כתב האישום ישראל חיים הואשם גם במעשה סדום, הספקת אלכוהול לקטינה והפרעה לשוטר • לפי כתב האישום השניים הכירו באינסטגרם וקבעו להיפגש בגינה ברמת השרון • השניים שתו והנאשם צילם את המעשים • עובר אורח הבין בשניים והזעיק את המשטרה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ישראל חיים החשוד באונס בת 13 ברמת השרון
צילום: צילום: כאן חדשות

כתב אישום הוגש היום (ראשון) לבית המשפט המחוזי בתל אביב נגד ישראל חיים בן ה-24 מירושלים, בגין אונס קטינה בת 13 ברמת השרון. כמו כן הוא מואשם במעשה סדום, הספקת אלכוהול לקטין והפרעה לשוטר במילוי תפקידו. בחדשות הערב בכאן 11 פורסם בשבוע שעבר שהמשטרה והפרקליטות גיבשו תשתית ראייתית להעמדתו לדין. 

לפי כתב האישום חיים הכיר את הקטינה באינסטגרם ובמהלך ההתכתבויות ביניהם, כתבה הקטינה כי היא בת 13 ושלחה תמונה של פניה. בהמשך קבעו השניים להיפגש בגינה ציבורית ברמת השרון. הנאשם הגיע למקום כשהוא מצויד בבקבוק וודקה. השניים שתו והנאשם ביצע בקטינה עבירות מין כשהיא תחת השפעת אלכוהול וצילם את המעשים. עובר אורח הבחין בשניים שרועים על הדשא והזעיק את המשטרה. שוטר שהגיע למקום שאל את חיים לפשר הקשר ביניהם ובתגובה הנאשם נטל את הטלפונים הניידים שלו ושל הקטינה וברח מהמקום – עד שהשוטר עצר אותו.

בבקשת המעצר נכתב: "מדובר במשיב אשר ניצל קטינה בת 13, הטעה אותה באשר לגילו האמיתי, סיפק לה אלכוהול, השקה אותה לשוכרה וביצע בה מעשי אינוס וסדום באמצע גינה ציבורית כאשר עוברי אורח יכולים להבחין במתרחש".

גיא דרור, שתפס את החשוד, התראיין יום לאחר המקרה בתוכנית "בחצי היום" בכאן רשת ב וסיפר: "סיימתי משמרת, הגעתי הביתה. גיליתי שלקחתי תיק של מישהו אחר, חזרתי למסעדה ו-20 מטר לפני הפנייה הגעתי לרחוב ללא מוצא עם מדשאה חשוכה. ראיתי גבר עם הפנים אלי מחבק דמות חסרת הכרה. הוא השכיב אותה על הדשא, חשבתי שאולי אלה שני חברים או שעושים לי הצגה. הוא הסתכל עלי ולא נראה שהוא מסתיר משהו. כשהחלפתי את התיק ראיתי אותו שוכב עליה, והבנתי שמשהו קורה".

הפופולריים