מוזיקאי שזומן לחקירה - חשוד שפרסם פרטי חוקרת באתר לשירותי זנות

חשד: מוזיקאי פרסם פרטי חוקרת באתר לשירותי מין
נגן של זמר מוכר זומן לחקירה לאחר שבת זוגו לשעבר התלוננה כי הטריד אותה ואיים עליה. אחרי שהיא התקשרה אליו ממספרה הפרטי, היא החלה לקבל שיחות מגברים המעוניינים בשירותי מין. הנגן חשוד כי פרסם את הטלפון שלה באתר לשירותי מין
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
סמארטפון
צילום: גטי אימג'ס

נגן של זמר מוכר, שנעצר בחשד לאיומים, ניסיון הצתה ופגיעה בפרטיות של בת זוגו לשעבר, חשוד כי פרסם את מספר הטלפון של חוקרת משטרה באתר לשירותי מין. כך פורסם הבוקר (רביעי) בתוכנית "הבוקר הזה"  בכאן רשת ב. אתמול הוארך מעצרו של הנגן בשישה ימים, לאחר ששופטת בית משפט השלום קבעה שהוא מסוכן ועלול לשבש הליכי משפט.

בת הזוג של הנגן הגיעה לתחנת המשטרה בגלילות על מנת להתלונן על בן זוגה לשעבר שלאחר שהחליטה לסיים עמו את הקשר הוא החל להטריד אותה ולאיים עליה, ניסה להצית את רכבה ופרסם תמונות אינטימיות שלה. השוטרת שגבתה את העדות, חוקרת ותיקה בתחנה, התקשרה לבן הזוג על מנת להזמינו לחקירה בתחנה.

כמה ימים לאחר הגשת התלונה, החלה החוקרת לקבל שיחות טלפון מגברים שסברו כי היא מעניקה שירותי מין. בעקבות זאת עלה החשד עי מי שעומד מאחורי פרסום הטלפון שלה והפצתו כאילו היא נותנת שירותי מין הוא החשוד שזומן לחקירה. 

בדיון שנערך אתמול הכחיש החשוד את העבירות המיוחסות לו וטען שאין כל הצדקה למעצרו המסב לו צער רב, שכן  מצא את עצמו מאחורי הסורגים, לראשונה בחייו. השופטת עינת יהב חלקה על כך וקבעה כי מעיון בתיק החקירה עולה חשד סביר לביצוע העבירות ועולה חשש לשיבוש הליכי משפט. אימו של החשוד נכחה בדיון וביקשה לשלוח אותו לבדיקה פסיכיאטרית נוכח עברו, והשופטת נעתרה לבקשה.

הפופולריים