"דקר בלב בגלל כינוי גנאי": דוקר רופא השיניים בבת ים מואשם ברצח

דוקר רופא השיניים בבת ים מואשם ברצח
לפי כתב האישום סרגיי יפימוב דקר את גריגורייב בעקבות ויכוח בין השניים בנושא הקורונה • בבקשת המעצר נכתב שהנאשם אמר בעדותו במשטרה: "אם היה אפשר הייתי הורג אותו עוד פעם"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
זירת האירוע בבת ים 10.5
צילום: צילום: תיעוד מבצעי מד"א

הפרקליטות הגישה היום (רביעי) כתב אישום נגד סרגיי יפימוב, בן 57 בבת ים, בגין רצח רופא השיניים גריגורי גריגורייב במספרה בעיר. בין השניים התפתח ויכוח בין השניים בנושא נגיף הקורונה, והנאשם כינה את המנוח בכינויי גנאי. יומיים לאחר מכן יפימוב הצטייד בסכין, התקשר לגריגורייב וקרא לו להגיע למספרה. לאחר ויכוח נוסף דקר אותו יפימוב בלב.


גריגורי גריגורייב

עו"ד מיטל מור שהגישה את הנאשם כתבה בבקשת המעצר כי "יפימוב הצטייד מבעוד מועד בסכין, התקשר אל המנוח והורה לו להגיע למספרה. ואחר דין ודברים שהתפתח ביניהם במקום, ואף שהמנוח כבר פנה לאחור כדי לעזוב את המקום, דקר אותו המשיב דקירה אחת בלב. גם כאשר נפל גריגורייב על הקרקע בעקבות הדקירה ולאחר מכן התרומם והחל ללכת מהמקום בעודו דקור ומדמם, נמנע יפימוב מלהזעיק עזרה וחלף זאת, נכנס למספרה וכעבור דקות ספורות יצא ועזב את המקום".

כמו כן בבקשת המעצר נכתב כי יפימוב אמר בגרסתו הראשונה בתחנת המשטרה שהוא אינו מצטער על מעשיו. לדבריו, "אם היה אפשר הייתי הורג אותו עוד פעם". בנוסף לכך ציינו כי לפני שנודע לנאשם שגריגורייב נפטר, הוא אמר לשוטרים: "אני לא רוצה לראות אותו חי, ואם הוא מת אני מבסוט".

הפופולריים