רצח מיכל סלה: הנאשם אלירן מלול כפר באשמה

רצח מיכל סלה: הנאשם אלירן מלול כפר באשמה
מלול הנאשם ברצח בנסיבות מחמירות של אשתו לא הובא לדיון בשל מגבלות קורונה, ועורכי דינו ימסרו את תגובתם בכתב בתוך 14 ימים. הפרקליטות הוסיפה עובדות ועדים לכתב האישום באשר לנסיבות הרצח
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אלירן מלול בהקראת כתב האישום 1.12
צילום: -

רצח מיכל סלה: בבית המשפט המחוזי בירושלים כפר הבוקר (שלישי) באשמה אלירן מלול, הנאשם ברצח בנסיבות מחמירות של אשתו. מלול לא הובא לדיון בשל הגבלות קורונה ועדותו נערכה באמצעות שיחת וידאו.

בד בבד, לבקשת הפרקליטות תוקן כתב האישום. לפי הכתב החדש לאחר שתקף את סלה, פצע אותה בראשה, גרר אותה ודקר אותה בכמה מקומות בגופה – חנק מלול את סלה בצווארה וכן חבט בפניה. ראשת הרכב השופטים רבקה פלדמן פרידמן תתחלף בשופט אחר, ככל הנראה בשל עומס הדיונים הצפוי בתיקי ראש הממשלה בנימין נתניהו. ראש ההרכב יהיה ארנון דראל.

סנגוריו של מלול קבלו נגד העדים בתיק וראש צוות החקירה שרואיינו בסרט על הרצח בתוכנית עובדה בערוץ 12. השופטים קבעו כי התביעה תיתן את דעתה לטענות. עורכי הדין מיכאל עירוני ועידן גמליאלי אמרו כי "ראש צוות חקירה מתראיין וזה דבר שלא ייעשה. יש להבהיר למאשימה שתדבר עם העדים שלה ותבהיר כמו שהבהירה בתיק אחר לא לעשות את זה".

עורכי הדין מיכאל עירוני ועידן גמליאלי, שמייצגים מטעם הסניגוריה הציבורית את הנאשם: "אנו נמצאים בשלבים הראשונים של ההליך המשפטי. לירן כפר באישומים ובהמשך נגיב לאישומים. מצער מאוד ששוב אנו נתקלים במקרה שעדי תביעה מתראיינים לכלי התקשורת עוד לפני שהעידו בבית המשפט ובכך פוגעים בתקינות ההליך, ובזכותו של הנאשם להליך הוגן. בית המשפט קיבל את טענתנו והורה לתביעה לבחון את המקרה".

הפרקליטות הגישה בחודש נובמבר כתב אישום נגד מלול בגין רצח בנסיבות מחמירות של מיכל סלה. עוד לפי כתב האישום, בכל אותו הזמן בתם בת השמונה חודשים שהתה בדירה, וכוחות ההצלה הגיעו לדירה רק למחרת בסביבות השעה 18:00.

עו"ד שגיא אופיר מפרקליטות מחוז ירושלים אמר בעת הגשת כתב האישום: "בשל נסיבות הרצח הקשות והאכזריות, כפי שתוארו בכתב האישום, מיוחס לנאשם ביצוע רצח בנסיבות מחמירות בהתאם לרפורמה בעבירות ההמתה. כתב האישום מבטא את חומרת העבירה שביצע הנאשם, שגדע את חייה של אישה צעירה ומבטיחה בביתה, במקום בו הייתה צריכה להיות מוגנת ובטוחה. במעשיו הותיר הנאשם משפחה פצועה וחבולה שמתמודדת מדי יום עם השלכות המעשה הנורא שביצע. הפרקליטות נאבקת ותמשיך להיאבק בתופעה הקשה של אלימות ורצח נשים על ידי בני משפחה".

הפופולריים