שמואל הרוש הוא העבריין שנעצר בחשד לניסיון רצח של תושב נהריה

שמואל הרוש הוא העבריין שנעצר בחשד לניסיון רצח
לבקשת כאן חדשות התיר בית משפט השלום בחיפה לפרסם את זהותו • הרוש הוא עבריין מוכר שהוזכר לאחרונה בסרטון של דקל וקנין שהוקדש למיכאל מור • מעצרו הוארך בחמישה ימים • הנדקר, בן 42, נפצע קשה ופונה למרכז הרפואי לגליל
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אזיקים, כלא
צילום: צילום: פלאש 90

לבקשת כאן חדשות התיר היום (רביעי) בית משפט השלום בחיפה לפרסם כי שמואל הרוש הוא החשוד בניסיון רצח הלילה בנהריה. הנדקר, תושב נהריה בן 42, נפצע קשה והועבר לבית החולים לגליל בעיר. מעצרו של הרוש הוארך בחמישה ימים.

הרוש, עבריין מוכר שהיה מעורב בסרטון של דקל וקנין שהוקדש לעבריין מיכאל מור, נחשב ראש ארגון פשיעה ויעד בכיר של המשטרה בצפון. בעבר פעל בארגונו של מור, אך השניים הסתכסכו והפכו יריבים. על רקע הסכסוך נרשמו כמה חיסולים ונסיונות חיסול בין עבריינים, בין היתר של הרוש עצמו.

בסרטון המדובר ישב וקנין לצידו של הרוש והקדיש לבקשתו שיר למור, ובו שר: "אתה לא אמין ואין לך מילה". בתגובה לסרטון, מור הכתיב מהכלא בשבוע שעבר לאנשיו פוסט שפורסם בפייסבוק ובו כתב: "אני מבין שזה הכי גבוה שלך, ואין לך דרך אחרת להתפרסם. אל תשכח שבקרוב אני משתחרר, אל תפקיר את כולם ותברח לכפר".

״לפני כמה חודשים, איזה ליצן ישב בארוע ,שתה כוסית וחצי. לשנייה אחת חש איזשהו סוג של ביטחון שהחליט להקדיש לי שיר דרך טמבל בן 14, ומפרסם את זה בכל מדיה אפשרית", נכתב מטעמו של מור. "אני מבין שזה הכי גבוה שלך, ואין לך דרך אחרת להתפרסם, ואם כבר הרשית לעצמך להיות גיבור מאחורי מסך, נשקף כמה דברים עליך, שחלילה לא ייחשבו שאתה גבר".

הפופולריים