חיפש "איך להרוג אח": אישום נגד תושב בת ים בגין רצח אחיו

חיפש "איך להרוג אח": תושב בת ים מואשם ברצח
כתב אישום הוגש נגד מיכאל ניקולקין, בן 24 מבת ים, בגין רצח אחיו בנסיבות מחמירות
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
זירת הרצח בבת ים, 16.12.19
צילום: צילום: פלאש 90

פרקליטות מחוז תל אביב הגישה היום (חמישי) לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד מיכאל ניקולקין, תושב בת ים בן 24, בגין רצח בנסיבות מחמירות של אחיו למחצה יבגני קליינמן. ניקולקין ביצע את המעשה לפני כשבועיים בדירה שבה התגוררו האחים.

לפי כתב האישום, בין הנאשם לאחיו המנוח שררה מערכת יחסים מעורערת והם הרבו לריב ביניהם, ובמהלך המריבות עזב הנאשם את ביתם כמה פעמים. על רקע המריבה החליט הנאשם לרצוח את אחיו. ניקולקין הזין למנוע החיפוש בטלפון שלו את המילים "איך להרוג אח (לא בהומור)" ונכנס לפורומים על מנת למצוא דרכים להרוג, לרבות באמצעות "עריפת ראש בעת שנתו של הנרצח".

עוד עלה מכתב האישום כי נקולקין לקח סכין בעלת להב באורך 30 סנטימטר מהמגירה במטבח, ניגש למיטתו של קליינמן שישן ונעץ את הסכין בחוזקה בחזהו של המנוח, דקירה יחידה. לאחר מכן הלך נקולקין למלונית בבת ים ורק לאחר כשש שעות שבהן שהה בה - ביקש להסגיר עצמו למשטרה.

לפני כשבועיים התגלתה גופתו של קליינמן בבית ברחוב בן גוריון בבת ים. צוותי מגן דוד אדום שהוזעקו לזירת האירוע קבעו את מותו במקום. החשוד במעשה התקשר למשטרה ואמר: "רצחתי את אחי". מחקירה ראשונית עולה כי ההרוג היה מוכר למשטרה. פראמדיק מד"א רואי קטלן סיפר: "כשהגענו ראינו אדם מחוסר הכרה ולצערי לא ניתן היה להציל אותו, ונאלצנו לקבוע את מותו".

הפופולריים