28 שנות מאסר לרוצח שכנו הקשיש בנתניה

28 שנות מאסר לרוצח שכנו הקשיש בנתניה
בתו של קאי, שהותקפה על ידי הרוצח יום לאחר המקרה: "הוא ניסה לרצוח גם אותי. היום הצדק נעשה". לפי כתב האישום שהוגש ב-2018, טריקו ברהנו שביקש להסוות את הרצח - ניסה להצית את גופת שכנו ואת דירתו
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
זירת הרצח בנתניה שבה טריקו ברהנו רצח את שכנו הקשיש אלן קאי, 2018
צילום: צילום: פלאש 90

בית המשפט המחוזי בלוד גזר היום (שלישי) 28 שנות מאסר על טריקו ברהנו, בן 37 מנתניה, שרצח את שכנו הקשיש אלן קאי ושדד אותו ב-2018. בני משפחתו של קאי נכחו בדיון. בתו של קאי, שהותקפה על ידי ברהנו יום לאחר המקרה כשבאה לדרוש בשלומו של אביה, אמרה בתגובה לגזר הדין: "הרוצח ניסה לרצוח גם אותי. היום הצדק נעשה, הוא קיבל 28 שנה ברוך השם ואני רוצה להגיד תודה לכל מי שליווה אותי, ארגון משפחות הנרצחים, הילדים שלי ועורכת הדין וכל מי שתמך בי".

למחרת הרצח, בתו של קאי הגיעה לדירת אביה מאחר שדאגה לו לאחר שלא ענה למסרונים ממנה במהלך סוף השבוע. ברהנו, שהה באותה העת בדירה, פתח לה את הדלת בפתאומיות והיכה אותה בפשיט בראשה כמה פעמים. לבסוף הצליחה הבת להשתחרר מאחיזתו ולברוח החוצה כשהיא זועקת לעזרה. ברהנו נמלט לדירתו ואותר למחרת על ידי המשטרה לא הרחק משם.

מכתב האישום, שהוגש חודש אחרי המקרה, עלה כי בין קאי לברהנו לא הייתה היכרות מוקדמת וכי ברהנו נכנס לדירתו של קאי במטרה לשדוד אותו. קאי בן ה-79 שהה באותה עת בחדר המקלחת, וברהנו החליט להרוג אותו. הוא נכנס לחדר והיכה אותו פעמים רבות בפניו, בראשו ובגבו. כתוצאה מהחבטות, נפל קאי על רצפת המקלחת, ונפטר בתוך זמן קצר כתוצאה מנזק חמור למוחו.

עוד על פי כתב האישום, ברהנו ביקש להסוות את הרצח ולשם כך ניסה להצית את גופתו של קאי ואחר כך גם את הדירה. בין השאר כיסה את חלון חדר המגורים בשקית אשפה שחורה, פיזר מזון כלבים על גופו של קאי, פרם את ריפוד כיסאות חדר המגורים ופיזר אותו בדירה.

הפופולריים