פרסום ראשון: היועמ"ש ביקש לבצע בדיקות נוספות בתיק 4000

היועמ"ש ביקש לבצע בדיקות נוספות בתיק 4000
מנדלבליט ביקש לבחון שוב את הפרסומים שהיו באתר וואלה, ואת ההתכתבויות בין מקורבי נתניהו לבעלים והמנכ"ל של האתר. מדובר בפעולה לא שגרתית, שגם מסמנת כנראה את ההכרעה הקרובה בתיקי רה"מ
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
היועמ"ש מנדלבליט
צילום: צילום: יוסי זמיר, פלאש 90

לקראת הכרעה בתיקי נתניהו: בימים האחרונים נעשו בדיקות נוספות בתיק 4000 - תיק וואלה-בזק, שבו נחשד ראש הממשלה בנימין נתניהו בשוחד. כך פורסם היום (ראשון) לראשונה בחדשות הערב בכאן 11. בהוראת היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט, נבחנו שוב הפרסומים שהיו בעבר באתר וואלה, וכן ההתכתבויות בין מקורבי משפחתו של נתניהו לבין הבעלים והמנכ"ל של האתר.


הדברים נבדקו בעבר, והוזכרו בכתב החשדות, אך סנגוריו של ראש הממשלה טענו בשימוע כי אין קשר ודאי בין הפרסומים באתר לבין ההתכתבויות. לכן הנושא נבחן שוב בבדיקה מעמיקה על ידי החוקרים. מדובר בפעולה לא שגרתית בשלב כזה, אשר גם מסמנת כנראה את ההכרעה הקרובה של מנדלבליט בתיקים.

הבוקר פורסם בכאן חדשות כי גורמים פוליטיים ששוחחו עם מקורביו של ראש הממשלה טוענים כי עורכי דינו המליצו לו חד-משמעית להוביל למערכת בחירות נוספת. זאת, מתוך מחשבה שהמהלך יעניק לנתניהו זמן רב נוסף להתמודדות והכנה לטיפול בתיקיו מול מערכת אכיפת החוק.

הפופולריים