סניגורי נתניהו בשימוע: החברות עם אלוביץ' לא הייתה הדוקה מספיק

סניגורי רה"מ: החברות עם אלוביץ' - לא הדוקה
בתום היום השלישי לשימוע השלימו עורכי הדין של רה"מ את טענותיהם בתיק 4000, ועבר לטענות בתיק 2000. "בסופו של יום צריכים לסגור את התיקים האלו", אמר עוה"ד עמית חדד
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ראש הממשלה בנימין נתניהו, ישיבת סיעת הליכוד, 23.09.19
צילום: צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

היום השלישי בהליך השימוע לראש הממשלה בנימין נתניהו הסתיים הערב (ראשון). עורכי דינו של נתניהו השלימו היום את טענותיהם בתיק 4000 - תיק וואלה-בזק, ניסו למוטט את אישומי המרמה והפרת אמונים, ועברו לטיעונים בתיק 2000 - תיק שיחות נתניהו-מוזס.

סניגוריו של ראש הממשלה טענו בנוגע לתיק 4000 כי החברות בין נתניהו לבין שאול אלוביץ' לא הייתה הדוקה מספיק, כדי להפוך את העיסוק של נתניהו בענייני אלוביץ' לניגוד עניינים והפרת אמונים. עוד נטען כי אם סיקור תקשורתי יוצר ניגוד עניינים, אז יש להתייחס באותה צורה גם ליחסים בין פוליטיקאים אחרים מלבד נתניהו לכלי תקשורת.

בתיק 2000 טען עורך הדין עמית חדד בשם ראש הממשלה כי נתניהו לא התכוון למה שהוקלט בשיחה עם המוציא לאור של ידיעות אחרונות ארנון (נוני) מוזס, ועצם העובדה שהמשיך לדבר עם מוזס אחרי הצעת השוחד לכאורה הייתה כדי להפחית את הלהבות, ולא הפרת אמונים.


עורך הדין עמית חדד אמר ביצאה מהשימוע: "אנחנו למעשה סיימנו היום את הטענות בתיק 4000. אני חושב שהטענות מאוד משכנעות. עברנו אחר כך להציג את הטענות בתיק 2000. אנחנו חושבים שבסופו של יום צריכים לסגור את התיקים האלו ואנחנו מאמינים שכך יהיה בסוף".

הפופולריים