החשוד ברצח רעייתו מיכל סלה שב להכרה, מצבו קל

החשוד ברצח רעייתו מיכל סלה שב להכרה, מצבו קל
מעצרו של החשוד הוארך בשבוע שעבר עד יום חמישי, בעקבות השיפור במצבו – הוא צפוי להיחקר בקרוב
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מיכל סלה, הנרצחת במוצא 3.10.19
צילום: צילום: באדיבות המשפחה

הרצח במוצא: בית החולים הדסה עין כרם הודיע כי חל היום (ראשון) שיפור במצבו של הגבר החשוד ברצח רעייתו מיכל סלה, שזהותו אסורה בפרסום. לדברי בית החולים, הוא נותח ביום חמישי וכעת מצבו מוגדר קל ויציב, והוא בהכרה מלאה.

בשבוע שעבר מעצרו של החשוד הוארך עד ליום חמישי. הדיון בהארכת המעצר בבית משפט השלום בירושלים נערך בהיעדרו של החשוד, שעדיין מאושפז בבית החולים. מנהל עבודה במקום שבו עבד החשוד סיפר לכאן חדשות: "הוא היה עובד שלנו שנתיים וחצי. היה עובד טוב ומסור, מאוד קשור לנערים והנערות שאנחנו מטפלים בהם. זה הלם מוחלט".

לגבי הרצח אמר: "אין מילים. אין משהו שאפשר לחבר. אין סדר, אין הגיון. כרגע אנחנו בשלב של הלם ובעיקר להיות עם הנערים והנערות שאהבו אותו ושהוא היה בשבילם דמות מאוד חשובה. בעיקר להיות איתם ועם הצוות שעבד איתו". המנהל הוסיף: "לא היו סימנים מקדימים לדבר כזה. אי אפשר למצוא את הקשר. אין איזה רצף אירועים שהוביל אחד לשני. לא הייתי בבית אבל ממה שאמרו לאנשים אחרים הכל היה טוב. אבל אני לא יודע מה היה באמת. אבל ממה שהכרתי, בחיים היה רחוק 180 מעלות".

עורך הדין עידן גמליאלי, שמייצג מטעם הסניגוריה הציבורית את החשוד ברצח אשתו אמר: "מדובר בטרגדיה נוראית. החשוד מאושפז בבית החולים במצב קשה כשהוא מורדם ומונשם ולכן בשלב זה גרסתו לא נשמעה. לאחר שמצבו הרפואי ישתפר נוכל ללמוד את גרסתו להשתלשלות האירועים ולבחון את המשך צעדינו".

הפופולריים