החשד לאונס בכרתים: בני משפחת אחד החשודים תקפו את כתבת כאן חדשות

כתבת כאן חדשות הותקפה בידי משפחת חשוד בכרתים
טרם הדיון בהארכת מעצרם של הישראלים החשודים באונס ובניסיון אונס באי כרתים, תקפו בני משפחת אחד החשודים את שליחת כאן חדשות בבית המשפט. בתגובה לצילום של המשפחה, התוקפים הפילו אותה ושברו את הטלפון הנייד שלה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ורד פלמן הותקפה, כרתים, הרקליון, יוון
צילום: בלי

טרם הדיון היום (שלישי) בהארכת מעצרם של הישראלים החשודים באונס ובניסיון אונס באי כרתים שביוון, תקפו בני משפחת אחד החשודים את שליחת כאן חדשות ורד פלמן בבית המשפט. התוקפים הפילו את הכתבת לרצפה ושברו את הטלפון הנייד שלה בתגובה לכך שצילמה אותם.


טרם התקרית אמר האב שתקף את הכתבת: "יהיה טוב, התקשורת לא חוקרת מה שצריך לחקור. כל הדברים יתבררו בסופו של דבר". אמש דווח בחדשות הערב כי הבדיקות הגופניות של המתלוננת הגרמנייה נגד שני הישראלים בכרתים נשלחו לבירת יוון אתונה, ולדברי גורם משטרתי, קבלת התוצאות עשויה להיערך גם שבועות. החשודים עלולים להישאר במעצר עד שהרשויות ביוון יקבלו את התוצאות.

חקירת המשטרה מתמקדת בעדויות של הצדדים. המשטרה מנסה לבצע פעולות כדי לקבוע את מהימנותן. אתמול אמרה לכאן חדשות עורכת הדין של שני הישראלים כי מדובר ב"עלילה". "מדובר בבחורים רציניים", אמרה גילה ליבר גולן. "הם לא התנפלו עליה בסמטה חשוכה. אין שום קשר בין הסיפור של אייה נאפה לסיפור הזה". עורכת הדין הוסיפה כי "יש ראיות אובייקטיביות לכך שהחשדות הם חסרי בסיס והכול יתברר מחר בבית המשפט".

שלשום פורסם כי משטרת יוון עצרה שני ישראלים בחשד לביצוע המעשים. מעצרם של החשודים, הגיע בעקבות תלונה של הצעירה, בת 19. המתלוננת סיפרה שהכירה אותם קודם לכן והסכימה לבקשתם להגיע לחדר השייך להם, ושם, על פי החשד, נאנסה. 

הפופולריים