דיווחים בקפריסין: הצעירה התלוננה על אונס - כי זעמה שצולמה בזמן קיום יחסי מין

"הצעירה שהתלוננה זעמה שצולמה בזמן יחסי המין"
המשטרה המקומית צפויה לבקש להאריך את מעצרה בגין מתן עדות שקר. אביו של אחד הנערים החשודים בקפריסין: "הרגו אותם עוד לפני שדיברו. אנחנו פה במדינה הזאת אנשים כל כך רעים, שופטים אנשים"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
פאב באייה נאפה קפריסין, יולי 2019
צילום: אי-פי

כלי תקשורת בקפריסין דיווחו הבוקר (ראשון) כי הצעירה הבריטית שהתלוננה שנאנסה בידי הנערים הישראלים, עשתה זאת מפני שכעסה על כך שצולמה בזמן שקיימה יחסי מין עם כמה מהם. הצעירה, שנעצרה היום בידי המשטרה בחשד למתן עדות שקר, תובא מחר לבית משפט שם תבקש המשטרה להאריך את מעצרה.

אביו של אחד הנערים החשודים באונס בקפריסין, שצפויים להשתחרר היום ממעצר, אמר לכאן חדשות כי הוא שמח על ההתפתחות בפרשה, אך מתח ביקורת על התגובות בישראל מתחילת המקרה. "איזו מדינה יש לנו. שופטים אנשים עוד לפני שנותנים להם את הצ'אנס לדבר". משטרת קפריסין הודיעה כי כל שבעת העצורים ישתחררו היום, בעוד הצעירה עצמה נעצרה בגלל מתן עדות שקר. 

לדברי האיש, "ברור שאני שמח, בא לי לצעוק, לקפוץ מרוב שמחה. ידעתי שזה יהיה ככה. אנחנו פה, במדינה הזאת, אנשים כל כך רעים. שופטים אנשים, קראתי תגובות באינטרנט, אני אומר – מה? כבר הרגו אותם עוד לפני שנתנו להם לדבר. הנה עובדה, כל השבעה חוזרים הביתה. איזה סיפור מכוער".

האב ציין בשיחה כי אין לו טענות כלפי משטרת קפריסין. "משטרה חייבת לעשות את עבודתה, ברגע שמישהי באה ומתלוננת על דבר כזה המשטרה חייבת לבדוק. גם מי שהיה עושה את זה מגיע לו עונש מוות, לא מעצר. אבל, כאילו – תנו להם לדבר, תקשיבו, רגע... יש בחורות שרואות בזה עניין לעשות כסף, לא יודע. נשים כאלה הורסות לבנות שבאמת נפגעו ורוצות לבוא להתלונן ולבכות לעולם, ולא מאמינים להן בגלל דוגמאות כאלה".

עוד אמר האב על המתלוננת הבריטית: "זו בחורה שכבר עברה מצב כזה וקיבלה על זה כסף. זה דבר ידוע. אנשים שבדקו עליה באינטרנט על השם שלה, על העבר שלה, והעלו את זה. היה לה מקרה כזה בעבר והיא קיבלה פיצויים, היא אפילו דאגה שיהיה לה ביטוח נגד מקרי אונס. עם כל הכבוד, זה שבחורה עכשיו תלך תעשה ביטוח על אונס, זה לא אומר 'בואו נאנוס אותה'. עכשיו היא לא תלך ותתלונן מהצד הנגדי, אבל זה כן מעורר תמיהה".

הפופולריים