האונס הקבוצתי בקפריסין: החשוד המרכזי בחקירה

האונס הקבוצתי בקפריסין: החשוד המרכזי בחקירה
שלושה מהחשודים שמרו במהלך חקירתם על זכות השתיקה, חשוד אחד שיתף פעולה. פרקליטו, עו"ד ניר יסלוביץ', אומר כי ייתכן שישוחרר בימים הקרובים
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
קפריסין אונס אייה נאפה
צילום:

חקירת האונס הקבוצתי בקפריסין: החשוד המרכזי נחקר היום (שבת), ושלושה מהחשודים שמרו במהלך חקירתם על זכות השתיקה. חשוד אחד שיתף פעולה, ופרקליטו, עורך הדין ניר יסלוביץ', אומר כי ייתכן שהוא ישוחרר בימים הקרובים.

אתמול פורסם בכאן חדשות כי ממשלת ישראל לא תפעל משפטית להבאת החשודים באונס חזרה לישראל בשלב זה. ישראל וקפריסין אמנם חתומות על אותה אמנה שמאפשרת הסגרה זו לזו, אבל הדבר רלוונטי רק בתום משפט ואחרי גזר דין. 

גורם הבקיא בפרטי החקירה אמר כי תשעה מהחשודים טענו שלא קיימו מעולם יחסי מין עם המתלוננת, ושישה מהם מודים שהיו בחדר. על פי עדויות המתלוננת, האונס שבוצע היה אכזרי וברוטלי. בשעות אחר הצהריים אתמול החלו להיחקר החשודים בפעם הראשונה מאז הארכת מעצרם. המשטרה בקפריסין החליטה לפצל אותם בכמה בתי מעצר על מנת להקשות עליהם לתאם גרסאות.

אמו של אחד החשודים גינתה את המעשה וסיפרה שבנה התקשר אליה בבכי והכחיש קשר למתלוננת ולעצורים הנוספים. היא הוסיפה שאחותה נסעה לקפריסין ללוות את בנה, שהיה אמור לחזור כבר אחרי חופשה של שבוע.

הפופולריים