"צילמו וצחקו": מהנערים הישראלים שחשודים באונס בקפריסין נלקחו דגימות דנ"א

מהישראלים שחשודים באונס בקפריסין נלקחו דגימות
על פי דיווח בכלי התקשורת בקפריסין, הצעירה הבריטית הגיעה לחדרו של אחד העצורים וכעבור כחמש דקות הגיעו לשם 11 החשודים הנוספים. עוד דווח כי כמה מהם החזיקו את ידיה וקיימו עימה יחסי מין בניגוד לרצונה, ואחרים צילמו וצחקו
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
משטרת קפריסין
צילום: צילום: אי-פי

כלי התקשורת בקפריסין פרסמו הערב (רביעי) פרטים נוספים ממקרה החשד לאונס באיה נאפה. דווח כי הצעירה הבריטית הגיעה לחדרו של אחד העצורים בסביבות השעה שלוש לפנות בוקר וכעבור כחמש דקות הגיעו לשם 11 החשודים הנוספים. הנערים עברו היום בדיקות רפואיות ובמהלכן גם נלקחו מהם דגימות דנ"א. 

עוד דווח כי כמה מהם החזיקו את ידיה של הנערה וקיימו עימה יחסי מין בניגוד לרצונה ולמרות צעקותיה, ואחרים צילמו את האירוע בטלפונים שלהם וצחקו. על פי דיווח נוסף, אין למשטרה הוכחות לכך שכל 12 הנערים היו מעורבים במעשים המיניים האלימים. מהבדיקה שנערכה לצעירה לא עלה כי היא סובלת מפציעות. המשטרה מחפשת אחרי תיעוד של מצלמות אבטחה. 


מוקדם יותר פורסם בקפריסין כי 12 ישראלים נעצרו בחשד לאונס קבוצתי של תיירת בת 19 מאנגליה. על פי הדיווח, האירוע התרחש במלון בעיירת הנופש איה נאפה שבדרום מזרח האי. החשודים במעשה בני 16 עד 17.

קונסול ישראל בניקוסיה, יוסי וורמברנד, מסר כי הוא עוקב אחר האירוע ועומד בקשר עם העצורים. הוא הוסיף כי משפחות העצורים מעודכנות בנושא. ממשרד החוץ נמסר כי המשרד מכיר את האירוע. רב בית חב"ד באיה נאפה, הרב זושה, אמר כי כמה מהצעירים מכחישים כל קשר לאירוע וכי יש להם אליבי לכך.

הפופולריים