"התכופפתי להרים סיגריה": גרסה ראשונה של נהג המשאית

"הרמתי סיגריה": גרסה ראשונה של נהג המשאית
לאחר שהתברר כי לא נמצא סם בדמו וטען שאינו זוכר מה קרה, יוסי כהן, מסר את גרסתו. עו"ד של הנהג: "הוא נמצא בטראומה קשה, מצטער מאוד על התוצאה הטראגית ומאחל החלמה לפצועים"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
התאונה בכביש 7 בדרום בין משאית לכלי רכב פרטי
צילום: צילום: דוברות זק"א

לאחר שהתברר כי לא נמצא סם בדמו, יוסי כהן, נהג המשאית שחשוד בגרימת מותם של אם ובנה בתאונת דרכים בכביש 7, מסר היום (שני) גרסה ראשונה: "התכופפתי להרים סיגריה שנפלה". ביום שישי טען כי אינו זוכר מה קרה. 

עוד טען הנהג, שנמצא במעצר בית, ביום שישי כי איבד את ההכרה לאחר התאונה. האב, קצין טכני בבסיס חצור, מאושפז במצב קשה מאוד, הבת, פעוטה בת שנתיים שוחררה מבית החולים ביום שישי. הזוג הצעיר עצר בצד הדרך של כביש 7, ליד צומת כנות, ככל הנראה כדי שהאם תניק את התינוק.

עורך דינו של נהג המשאית, בן 32 מאשקלון, ישראל נחמיאס, מסר היום כי הוא נמצא בטראומה קשה, מצטער מאוד על התוצאה הטראגית ומאחל החלמה לפצועים. "אנו לא מופתעים מתוצאות הבדיקה, כבר בהזדמנות הראשונה טענתי כי מרשי לא השתמש בסמים, צר לי שמרשי נאלץ לשהות במעצר עד לקבלת תוצאות הבדיקה, כשניתן היה לבדוק את החשד בבדיקה פשוטה כבר ביום התאונה", אמר עורך הדין.

בתאונה נהרגו אישה בת 28 ובנה התינוק בן החודשיים. נהג המשאית, תושב אשקלון בן 32, היה בדרכו למקום עבודתו. עורך דינו התייחס לעבר התעבורתי של מרשו ואמר כי "מדובר בדוחות שמקבל כל נהג שנוהג שעות ארוכות במשך שנים. למיטב ידיעתי מעולם לא הייתה לו מעורבות בתאונה".

הפופולריים