הפגע וברח בירושלים: חשוד נוסף נעצר בפרשה

הפגע וברח בירושלים: חשוד נוסף נעצר בפרשה
העצור חשוד כי סייע לנהג נתנאל סנדרוסי להימלט מהמשטרה. בתאונה נפצע קשה ילד בן 11. סנדרוסי ממשיך לשמור על שתיקה בחקירה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
תאונת דרכים ירושלים
צילום: צילום: איחוד הצלה

תאונת הפגע וברח בירושלים: חשוד נוסף נעצר בחשד שסייע לנתנאל סנדרוסי להימלט מהמשטרה אחרי דריסת הילד בן ה-11. הצעיר הנוסף נעצר אתמול ונחקר עדיין במשטרה. בינתיים ממשיך סנדרוסי, שמעצרו הוארך השבוע בשמונה ימים, להכחיש בחקירתו כי נהג במכונית בזמן התאונה.

בחקירתו הפסיק סנדרוסי בשלב מסויים לענות לשאלות החוקרים והחל לשמור על זכות השתיקה. גרסתו בחקירה עד שהפסיק להשיב לשאלות: "לקחתי מרחוב שטראוס את הרכב כשהקוד היה על המפתח ועזבתי אותו ברחוב איבנסון, כשבתוכו 50 שקל והמפתחות באותו מקום. עזבתי את הרכב השכור ב-17:30 או ב-18:00".

סנדרוסי טען עוד כי מכוניתו הישנה נתקעה, ולכן שכר את הרכב שהיה מעורב בתאונה. לדבריו לקח את הרכב השכור ב-16:00, הטעין דרכו עם כבלים את המצבר במכונית שלו והחזיר את הרכב השכור לפני 18:00, בעוד התאונה התרחשה בשעה 20:30. לאחר מכן, לדבריו, המשיך בנסיעה ונתקע שוב באזור רמות, באזור התאונה, והתקשר לחברו שאסף אותו מרמות לאחר זמן התאונה והסיע אותו לביתו בהר שמואל. סנגורו מבקש שהמשטרה תאסוף את רישומי שיחות הטלפון שיאכנו אותו ברמות בשעה שהרכב המשיך כבר בהימלטות לגבעת זאב.

התאונה התרחשה ביום ראשון לפני שבועיים בשדרות גולדה מאיר בירושלים: מכונית שנסעה במהירות גבוהה פגעה בילד. עד ראייה לתאונה סיפר לכאן חדשות: "רק כלי הרכב הפוגע נסע במהירות מטורפת - 100 קמ"ש. הוא פגע בילד והעיף אותו כמה מטרים. אחר כך הרכב עצר לשתי שניות ואז המשיך לנסוע".

 

הפופולריים