יצחק אספה על רגע הפגיעה בארי נשר: "היה רעש ממש קטן, חשבתי שזה פנצ'ר"

אספה על רגע הדריסה של נשר: "היה רעש ממש קטן"
הכדורגלן הנאשם בדריסתו והפקרתו של הנער העיד בבית המשפט: "לקחתי שני שלוקים של וודקה. אחרי התאונה המשכתי לנסוע כרגיל. כשבאו לעצור אותי הייתי המום"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
הכדורגלן יצחק אספה
צילום: צילום: פלאש 90

"זה נשמע כמו פנצ'ר, רעש ממש קטן": כך העיד היום (שני) בבית המשפט הכדורגלן יצחק אספה, הנאשם בדריסתו והפקרתו של הנער ארי נשר, בנוגע לרגע התאונה. אספה החל לשחזר את הערב הגורלי ואמר - "בסביבות חצות או חצות וחצי יצאתי מהבית. הגעתי למועדון ב-1:00 בערך. ראיתי את אור (דסה, כדורגלן) ועומר (לקאו, כדורגלן), עם עוד חמישה חברים שלהם. ראיתי בקבוקי שתיייה, וודקה, אחד מהם היה ריק כבר. אני שתיתי שלוק אחד מאור ושלוק אחד מעומר".

אספה המשיך ותיאר את הרגעים הדרמטיים של הפגיעה בנשר המנוח: "אחרי המועדון נסעתי לבן אביגדור (רחוב בדרום תל אביב) כי חבר שלי מפיק שם מסיבה. במהלך הנסיעה שלי שמעתי רעשים, נדלקה לי נורה אדומה, חשבתי שיש לי פנצ'ר, התקשרתי לעומר ואור ואמרתי להם שאני חושב שיש לי פנצ'ר באוטו, הם צחקו כזה ואמרו 'מה, עכשיו' ונגמרה השיחה פשוט. המשכתי לנסוע כרגיל. רעש של שניה, זה נשמע פנצ'ר כאילו. זה רעש ממש קטן, בקטנה, בגלל זה בכלל לא עלה בדעתי שהייתי מעורב בתאונה או בכל דבר אחר, היה רעש באמת שהוא חלש".

על מעצרו בבוקר שלאחר האירוע אמר כדורגלן מ.ס. אשדוד: "הייתי בהלם, המום. בחיים לא הייתי בבתי משפט או תחנות משטרה. פתאום באים עם 30 ניידות, עוצרים אותך, אוזקים בידיים וברגליים. הייתי מבוהל, התקשרתי לסוכן שלי שהוא כמו אבא בשבילי, אמרתי לו שנעצרתי ואני בתחנת משטרה ולא יודע מה לעשות. הוא אמר לי תהיה רגוע ואני אשלח לך עורך דין".

הפופולריים