עדות: מלכה לייפר פגעה בתלמידות גם בישראל

עדות: מלכה לייפר פגעה בתלמידות גם בישראל
תלמידה שאותה הדריכה לייפר בסמינר גור בבני ברק לפני 20 שנה סיפרה לכאן חדשות: "היא הייתה נצמדת ומלטפת לי את הרגל". עורך דינה של לייפר: "הפרסום שגוי" | סיפורים מכאן
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מלכה לייפר
צילום: צילום: פלאש 90

פרשת המורה מלכה לייפר החשודה בפדופיליה: לידי מערכת כאן חדשות הגיעו עדויות על הטרדות לכאורה מצידה של לייפר כשזו הייתה מחנכת בסמינר של חסידות גור בבני ברק לפני כעשרים שנה. תלמידה שלמדה אצל לייפר לפני שזו עברה לאוסטרליה סיפרה: "היא הייתה לוקחת אותי לשיחה פרטית אחד על אחד והיא הייתה לוקחת אותי למטה, לכיוון המקלט שם היינו יושבות והיא הייתה מלטפת לי את הרגל".

לייפר עלתה לכותרות לאחר שנבדק החשד לפיו סגן שר הבריאות יעקב ליצמן סייע לה בניסיון להתחמק מהסגרה לאוסטרליה שם היא חשודה ב-74 מקרים של תקיפות ומעשי אינוס כשהייתה מנהלת בית ספר היהודי במלבורן. ליצמן הכחיש את כל החשדות שהועלו נגדו.

עורך דינה של לייפר, יהודה פריד מסר בתגובה: "בית המשפט בישראל דן אך ורק בשאלת כשירותה של הגברת לייפר לעמוד לדין ולא עוסק בשאלת אמיתות התלונות. אנחנו סמוכים ובטוחים כי אף רחש לא ימנע מבית המשפט להגיע לחקר האמת במיטב הכלים המקצועיים העומדים לרשותו, ודוחים כל ניסיון מטעם גורמים המעוניינים להשפיע על בית המשפט באמצעות פרסומים שגויים".

הפופולריים