הצהרת תובע הוגשה נגד המטפלת החשודה בתקיפת תינוק

הצהרת תובע נגד המטפלת החשודה בתקיפת תינוק
חקירתה של המטפלת בת ה-64 מעפולה החלה בעקבות תיעוד שלה סוטרת לתינוק בדירה בנס ציונה. מהמשטרה נמסר כי עם התקדמות החקירה איתרו החוקרים מקרים נוספים שתועדו במצלמה מהם עלה חשד לפיו המטפלת תקפה את התינוק בהזדמנויות שונות ונהגה בו באגרסיביות
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מטפלת שהתעללה בתינוק
צילום: בלי

הפרקליטות הגישה היום (רביעי) הצהרת תובע לפני הגשת כתב אישום נגד המטפלת מעפולה, החשודה בתקיפת תינוק בן 11 חודשים. מוקדם יותר היום בית משפט השלום בראשון לציון האריך פעם נוספת את מעצר המטפלת, עד מחר - אז ככל הנראה יוגש כתב האישום.


חקירתה של המטפלת בת ה-64 החלה בעקבות תיעוד שלה סוטרת לתינוק בדירה בנס ציונה. מהמשטרה נמסר כי עם התקדמות החקירה איתרו החוקרים מקרים נוספים שתועדו במצלמה מהם עלה חשד לפיו המטפלת תקפה את התינוק בהזדמנויות שונות ונהגה בו באגרסיביות. 

לאחר מעצר המטפלת, אביו של התינוק סיפר בריאיון לתוכנית ערב ערב בכאן 11 על ההתנהגות החריגה של בנו: "גם לאנשים שהוא לא מכיר הוא היה מנופף לשלום. עם המטפלת, עם הזמן, זה הפך יוצא דופן.

"הוא לא רצה ללכת אליה, ברגע שהוא ראה אותה או אפילו שמע אותה הוא הפך להיות מאוד נסער. היו מקרים עוד קודם שהיינו חוזרים הביתה והיה לו סימן כחול. אמרנו: 'טוב הוא ילד'. הסבתא שלחה סרטון שלו מתעורר והוא היה ממש עצוב. הוא התעורר בחשדנות".

הפופולריים