אביו של התינוק

אביו של התינוק שעבר התעללות: הוא הפך נסער כשראה את המטפלת

האב סיפר לדב גיל־הר בתוכנית "ערב־ערב": "התחושות שיש להורים זה הדבר הכי חשוב. מה שאמא מרגישה - לא לנופף את זה ולבדוק". מעצרה של המטפלת החשודה בהתעללות הוארך היום בארבעה ימים
ערב ערב
16 במאי 2019
17:26

"משהו בילד הרגיש לנו שונה": אביו של הפעוט מנס ציונה, שעבר על פי החשד התעללות על ידי המטפלת שלו, מספר לאורי לוי בתוכנית "ערב־ערב" על ה"נורות האדומות". האב סיפר על ההתנהגות החריגה של בנו: "גם לאנשים שהוא לא מכיר הוא היה מנופף לשלום. עם המטפלת, עם הזמן, זה הפך יוצא דופן".

"הוא לא רצה ללכת אליה, ברגע שהוא ראה אותה או אפילו שמע אותה הוא הפך להיות מאוד נסער. היו מקרים עוד קודם שהיינו חוזרים הביתה והיה לו סימן כחול. אמרנו: 'טוב הוא ילד'".


עוד סיפר האב כי אתמול הסבתא, ששמרה על התינוק, שלחה להם סרטון ובו נראה התינוק מתעורר מפוחד מהשינה: "הסבתא שלחה סרטון שלו מתעורר והוא היה ממש עצוב. הוא  התעורר בחשדנות".

"אשתי לקחה על עצמה כלביאה ששומרת על המשפחה שלה שזה לא יקרה לאף אחד אחר", אמר האב והוסיף: "התחושות שיש להורים זה הדבר הכי חשוב. מה שאמא מרגישה - לא לנופף את זה ולבדוק. הורים תדאגו שהילד שלכם יצולם. כמה שיש הסתייגויות בנושא זה מציל חיים".

בית משפט השלום בראשון לציון האריך היום בארבעה ימים את מעצרה של ציפורה דוד, המטפלת שתועדה מתעללת בתינוק בבית בנס ציונה. לטענת נציג משטרה בדיון, המטפלת הכחישה את המיוחס לה למרות הסרטון שבו תועדה ונצפתה, אך טען כי "ככל הנראה לא מדובר במקרה בודד". פרקליטה של המתלוננת טען בדיון כי "הורי התינוק הגיעו לחשודה ואיימו עליה".