הפגע וברח בירושלים: כתב אישום נגד נתנאל סנדרוסי בגין הפקרה

הפגע וברח בי-ם: כתב אישום נגד נתנאל סנדרוסי
סנדרוסי נהג ברכב שפגע לכאורה בילד בן 11 המאושפז במצב קשה. מאיר גמליאל, שישב לצידו של סנדרוסי ברכב, נאשם בגין עבירות על חובת הנוסע להתקשר לגופי ההצלה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
נתנאל סנדרוסי, חשוד בפגע וברח בירושלים
צילום: צילום: הדס פרוש, פלאש 90

פרקליטות מחוז ירושלים הגישה היום (שני) לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד נתנאל סנדרוסי בגין הפקרה לאחר פגיעה ונגד מאיר גמליאל בגין עבירות של חובת נוסע להתקשר לגופי הצלה ונהיגה מעל המהירות המותרת. כתב האישום הוגש נגד השניים בשל מעורבותם לכאורה בתאונת הפגע וברח שאירעה בחודש אפריל ובה נפצע ילד בן 11, המוגדר עדיין במצב אנוש.

על פי כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד מרים בן- גל מפרקליטות מחוז ירושלים, ביום ב-21 באפריל השנה בשעות הערב נהג סנדרוסי, ברחוב גולדה מאיר בירושלים ומאיר גמליאל נסע עימו ברכב. הנאשמים הגיעו לצומת הרחובות גולדה מאיר ויצחק מירסקי כשסנדרוסי נוהג במהירות גבוהה. באותה עת חצה את הצומת ילד בן 11 כשרמזור הולכי הרגל בו חצה הנפגע את הכביש הורה אדום. מכתב האישום עולה כי סנדרוסי נהג אל תוך הצומת במהירות, ופגע בעוצמה בנפגע שהיה על מעבר החצייה.

הנאשמים, אשר הבחינו בפגיעה, עצרו את הרכב בסמוך לאחר הצומת, ולאחר שעמדו על הפגיעה, התיישב גמליאל בכיסא הנהג לרכב ועזב את הצומת במהירות גבוהה, וזאת מבלי שהנאשמים הושיטו עזרה לנפגע , מבלי שהזעיקו עזרה ומבלי שהתייצבו בפני שירותי ההצלה או החקירה והציגו את עצמם כמי שהיו מעורבים בתאונה. הפרקליטות מבקשת לעצור את הנאשמים עד תום ההליכים המשפטיים נגדם.

הפופולריים