עו"ד אבי חימי נבחר לתפקיד יו״ר לשכת עורכי הדין

עו"ד אבי חימי נבחר לתפקיד ראש לשכת עורכי הדין
חימי, שכיהן בתפקיד ממלא מקום ראש הלשכה מאז התפטרותו של עו"ד אפי נוה, ניצח את עו"ד ציון אמיר. עו"ד אמיר התייחס לתוצאה: "מקווה כי יפעל ללכד את השורות ולשקם את מעמד עורכי הדין וכבוד המקצוע"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel

יממה לאחר שהחלה ההצבעה ובתום מערכת בחירות רווית השמצות, גבר עו"ד אבי חימי על עו"ד ציון אמיר בבחירות לראשות לשכת עורכי הדין.  עו"ד אמיר בירך את חימי והתייחס לתוצאה: "מקווה כי ראש הלשכה הנכנס, יתייחס לתפקיד בכובד ראש, ויפעל ללכד את השורות ולשקם את מעמד עורכי הדין וכבוד המקצוע".

הבחירות ללשכת עורכי הדין התקיימו בעקבות התפטרותו של יו"ר הלשכה הקודם עו"ד אפי נוה בינואר האחרון. נוה מעורב בשתי פרשות פליליות. הוא מצוי תחת חקירה בפרשה פלילית בעניין מינוי שופטים, וכן מואשם בפרשה פלילית אחרת בה נחשד בניסיון להעביר נוסעת בטיסה בלי להציג דרכון. מאז חודש פברואר שימש עו"ד חימי בתפקיד ממלא מקום זמני של יו"ר הלשכה.

בתוך כך שר המשפטים אמיר אוחנה התקשר לברך את יו״ר הלשכה הנבחר חימי ואמר לו "הוטלה עליך משימה כבדה על ידי ציבור עורכי הדין. אני סמוך ובטוח שנדע לפעול יחד בשיתוף פעולה ולהשיב את מערכת המשפט, שלשכת עורכי הדין היא חלק מרכזי בו, לימי הזוהר שלה". השר אוחנה שוחח גם עם המתמודד עו"ד ציון אמיר. הוא חיזק את ידיו ושיבח אותו על ניהול מסע בחירות מכובד.

גם שרת המשפטים לשעבר איילת שקד הצטרפה למברכים על בחירתו של חימי לתפקיד. בתגובה שפרסמה אמרה "אני בטוחה שהוא יעשה עבודה חשובה למען עורכי הדין בישראל וקוראת לו להמשיך יחד עם שר המשפטים במהפכה השמרנית בה התחלתי".

הפופולריים