חמושים נעצרו מחוץ לחתונת בתו של יוסי מוסלי

חמושים נעצרו מחוץ לחתונת בתו של יוסי מוסלי
החשודים נתפסו עם אקדח טעון בתום מרדף לאחר שנמלטו מחתונת בתו של העבריין שחשוד ברצח וניסיונות רצח
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
יוסי מוסלי
צילום: ארכיון

המשטרה עצרה הלילה (שישי) שני חמושים מחוץ לחתונת בתו של ראש ארגון הפשע יוסי מוסלי, בחשד שניסו לבצע חיסול במקום. השניים, תושבי חולון בשנות ה-20 לחייהם שזהותם לא מקושרת למוסלי, פרצו מחסום שהציבו לוחמי יס"מ ומג"ב באזור, ניסו להימלט מהשוטרים, ניגחו ניידת ופצעו שוטר בידו. השוטרים ירו אל גלגלי המכונית, עצרו את שני החשודים אחרי מרדף בחניון אחורי של אולם האירועים, ותפסו אקדח.

מוסלי בן ה-45, שמבוקש בחשד לרצח, נעצר לפני שבוע בנתב"ג עם חזרתו לארץ כדי להשתתף בחתונה. מאבטחים חמושים שלו הוצבו מסביב לאירוע. ראש ארגון הפשע הגיע לארץ אחרי חמש שנים שבהן שהה בדרום אפריקה. הוא חשוד במסגרת חקירת פרשת "אביב ערבי" שנחקרה ב-2017, במסגרתה היה מבוקש בחשד לרצח וניסיונות רצח. 

האקדח שנתפס. צילום: משטרת ישראל

החשד של המשטרה הוא שמוסלי, בן ה-45, הפעיל את קוטייר עודה, אחד העבריינים הבכירים במגזר הערבי, כדי לפגוע ולחסל אנשים שהיו מסוכסכים איתו. בעבר ניסיון כזה לחיסול העבריין אביחי ועקנין צלח, וניסיון נוסף היה לחסל את יענק'לה אמסלם.

יד ימינו של מוסלי, עמי בוסי, המבוקש בגין חשדות למעורבות ברצח, חזר לארץ שבוע לפניו, בין היתר כדי לבחון איך יתקבל על ידי המשטרה. הוא נעצר בנתב"ג גם כן, נחקר ושוחרר כעבור שלושה ימים בערבות.

הפופולריים