הסרטון מזירת הירי שפרסמה זוגתו של רומן ברודצקי

התיעוד מהזירה שפרסמה זוגתו של רומן ברודצקי

לידי מילה, בת הזוג של הישראלי שנהרג בדרכו החוצה מקייב, הגיע סרטון שלכאורה מתעד את רגעי הירי בו. מילה סיפרה שבתיעוד נראה רכב הפורשה של רומן. באותו היום פורסמה התראה מפני חיילים צ'צ'נים שנוהגים במכונית דומה. בני משפחתו מבקשים תרומות להטסת גופתו לארץ
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
-
צילום: -

הירי ברומן ברודצקי: יומיים לאחר מותו של הישראלי שניסה להימלט מאוקראינה, הועבר לידיה של בת זוגו מילה סרטון המתעד לכאורה את הירי שהוביל למותו. בתיעוד נראה רכב הפורשה של רומן כשהוא בצד הדרך לאחר שנורה, אז מגיע ח מוש, ככל הנראה ממיליציה אוקראינית אזרחית, מרסס את רכבו בעשרות כדורים ומוודא הריגה.

לדבריה של מילה, הטעות חלה בגלל תמונה שהופצה באוקראינה ובה נראים לוחמים צ׳צ׳נים ברכב פורשה שחור הדומה לרכבו של רומן בן זוגה: ״נסעתי ברכב השני מאחוריו, ברגע שהחל הירי ירדתי מהרכב. שמעתי את האנשים אומרים שהם חיכו לרכב פורשה כלשהו. האם זה הוא? איך אפשר לירות מבלי לבדוק את מסמכי הרכב? הרכב שלנו היה בצבע אחר, בהמות! ואז הם עוד צילמו סרטונים״. 

רומן ברודצקי, ישראלי בן 41, נהרג ביום שני מירי בעיר בילה צרקווה, דרומית לקייב. הוא נסע בשיירת כלי רכב בדרך לגבול עם מולדובה. ברודצקי התגורר בשנתיים וחצי האחרונות באוקראינה, עבד כדי ג'יי והיה הבעלים של חברה לשיווק דיגיטלי. בני משפחתו של ברודצקי מבקשים תרומות להטסת גופתו.

הפופולריים