הפרקליטות תטען: לא היה שימוש ברוגלה בתיקי האלפים, למעט במקרה של פילבר

הפרקליטות: לא היה שימוש ברוגלה בתיקי האלפים
במקרה פילבר תטען התביעה כי הדבר לא השפיע על הראיות בתיק • ייתכן שתתבקש דחיה קצרה, הדבר יוחלט סופית מחר
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
צילום נתניהו: נועם רבקין פנטון, פלאש 90
צילום: צילום נתניהו: נועם רבקין פנטון, פלאש 90

תיקי נתניהו: מחר אמורה הפרקליטות להגיש את תגובתה להגנה ובית המשפט בעניין ממצאי בדיקת השימוש בתוכנת הרוגלה בתיקי האלפים. בחדשות השבת בכאן 11 פורסם היום (שבת) כי עד כה ממצאי הבדיקה לא העלו כי היה שימוש בתוכנה, למעט במקרה של פילבר, וגם במקרה שלו, תטען התביעה, הדבר לא השפיע על הראיות בתיק. כמו כן ייתכן שתתבקש דחיה קצרה, אך הדבר יוחלט סופית מחר.


אתמול פורסם בתוכנית השבוע עם גאולה בכאן 11 כי צוות הבדיקה בראשות המשנה ליועמ"ש עמית מררי, סיים את הבדיקות. על פי הפרסום, צוות הבדיקה, שכלל יועצים משב"ס ומהמוסד, שהה כמה ימים במשרדי יחידת הסיגינט בהר חוצבים בירושלים ולא מצא חריגות או הפרות חוק, למעט אותה חריגה בהאזנה לשלמה פילבר שעליה דיווחה המשטרה בשבוע שעבר. הממצאים יועברו ליועצת המשפטית לממשלה גלי בהרב-מיארה, וממנה לראש הממשלה נפתלי בנט.

עוד פורסם אמש כי צוות הבדיקה לא עבר רק על 26 הטלפונים של הבכירים עליהם פרסם השבוע עיתון "כלכליסט", אלא בדקו כמה מאות מספרי טלפון - בניסיון לראות אם לאותם בכירים היו מכשירי טלפון נוספים, וגם דמויות נוספות שטענו שהאזינו להם או שהצוות חשד כי האזינו להם. גם בבדיקה הזו לא נמצאו כל הפרות. במשטרה נערכים לדוח שצפוי להיות מוגש ומפורסם בראשית השבוע והבהירו לאנשי משרד המשפטים שיסרבו לחשוף אמצעים, שיטות או מידעים שלכאורה יכולים לחזק את אמון הציבור.

מי נתן את ההוראה? | עוד יום

הפופולריים