פרסום ראשון: הושג הסדר טיעון עם חיים רביבו בתיק בו מואשם דוד ביטן

פרסום ראשון: הושג הסדר טיעון עם חיים רביבו

כדורגלן העבר ואיש העסקים הואשם במתן שוחד של עשרת אלפים שקלים לארנון גלעדי, סגן ראש עיריית תל אביב, בתיק בו מואשם דוד ביטן • במסגרת ההסדר תימחק עבירת השוחד ויודה בסיוע להפרת אמונים • הוסכם על ארבעה חודשי שירות וקנס של 20 אלף שקלים
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
חיים רביבו
צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

(08.03.22 | אושר הסדר הטיעון: רביבו ירצה 4 חודשי עבודות שירות)

פרסום ראשון: הסדר טיעון עם כדורגלן העבר ואיש העסקים חיים רביבו בתיק בו מואשם דוד ביטן. רביבו הואשם במתן שוחד של עשרת אלפים שקלים לארנון גלעדי, סגן ראש עיריית תל אביב. בכאן חדשות פורסם היום (שלישי) לראשונה כי במסגרת ההסדר הופרד התיק שלו משאר הנאשמים, ותימחק עבירת השוחד. רביבו, שמיוצג על ידי עורך דין אילן סופר, יואשם ויודה בסיוע להפרת אמונים, ירצה ארבעה חודשי עבודות שירות וייקנס ב-20 אלף שקלים. 

בספטמבר 2020 נחשפו בחדשות הערב בכאן 11 תמלילי חקירתו. רביבו הביע תדהמה על עצם המעמד. בחקירתו אמר כדורגלן העבר את הדברים הבאים: "אני איש ישר והגון שלא עובר על החוק. אני צריך לדאוג לעצמי בגלל השם שלי ובגלל מי שאני, ולהיזהר מכל מיני דברים, כמו להגיע למקום הזה לצערי". 

עורכי הדין טל שפירא, דפנה וינברג ורעות סרנת מסרו מטעמו של ארנון גלעדי כי "מתחילת הדרך כפר ארנון גלעדי בעבירת השוחד שיוחסה לו שלא בצדק. מחיקת עבירת השוחד ל'נותן השוחד' כביכול, סותמת דה פקטו את הגולל על עבירת השוחד שיוחסה לגלעדי בפרשה זו".

הפופולריים