9 וחצי שנות מאסר ליונתן פדידה, שדרס למוות שני רוכבי אופניים בשרון

דורס שני רוכבי אופניים נשלח ל-9.5 שנים בכלא

פדידה הורשע בהמתה בקלות דעת של יניב לוגסי ותומר ויינשטיין ליד מחלף הדרים ב-2019. בחודש ינואר הוא הורשע בעבירה וכן בנהיגה בשכרות והחזקת סם מסוכן. כמו כן, הוא ישלם פיצויים בגובה 200 אלף שקלים למשפחות הקורבנות ורישיונו ישלל ל-15 מרגע יציאתו מהכלא. השופט: התרשמתי מהבעת החרטה של הנאשם
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
תומר וינשטין, יניב לוגסי, תאונת אופניים
צילום: צילום: באדיבות המשפחה

יונתן פדידה, שהורשע בהמתתם בקלות דעת של רוכבי האופניים יניב לוגסי ותומר ויינשטיין בדצמבר 2019 ליד מחלף "הדרים" שבשרון, נשלח לתשע שנים ושישה חודשים מאסר בפועל. כמו כן, ישלם פדידיה 100 אלף שקל לכל אחת ממשפחות הקורבנות, ורישיונו ישלל ל-15 שנים מרגע השחרור.

השופט אמר במתן גזר הדין שהתרשם מהבעת החרטה של פדידה. עונש המאסר יחל ב-1 באוגוסט בכלא הדרים. עו"ד שגיא שגב מהפרקליטות אמר היום: "העונש שנגזר ממשיך את מגמת ההחמרה ביחס לתאונות דרכים קטלניות בכלל ולנהיגה בקלות דעת ותחת השפעת סמים בפרט".

בדיון הטיעונים לעונש שהתרחש בחודש אפריל, דרשה הפרקליטות 12 שנות מאסר לפדידה, בן 29 מאור עקיבא. "אני מבקשת שלא נתבלבל. לא את הכאב של פדידה צריך לשמוע, ולא למצפון שלו צריך להקשיב. הוא ביצע רצח כביש והשאיר אותם למות ואת שניהם אי אפשר להחזיר", אמרה אז עדי, אלמנתו של תומר ויינשטיין. 

מלבד עבירת ההמתה, פדידה הורשע גם בשיבוש מהלכי משפט, בנהיגה בשכרות ובהחזקת סם מסוכן לצריכה עצמית. בדיון הטיעונים לעונש אמר הדורס: "הלוואי ואני הייתי הולך במקומם. הודאתי בהסדר, לא עשיתי זאת כדי לקבל הקלה בעונש, אלא כדי להקל על המשפחות. לא מצפה שיסלחו לי, כי אני לא סולח לעצמי. אני לא הקורבן כאן".

הפופולריים