רצח בן ה-14 בקרית גת: הפרקליטות שוקלת להחמיר את האישום נגד מטפלו של האב

רצח בן ה-14: תיתכן החמרה באישום נגד מטפל האב
המטפל הואשם בסחר בסמים וניהול עסק ללא רישיון. האב הואשם ברצח בנסיבות מחמירות והצדדים ממתינים לחוות דעת פסיכיאטרית חדשה לאחר שהקודמת קבעה כי הוא אינו כשיר לעמוד למשפט
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
האב החשוד ברצח בנו בקריית גת, בעת הארכת מעצרו, 18.03.21
צילום: צילום: כאן חדשות

פרקליטות מחוז דרום שוקלת להחמיר את כתב האישום נגד המטפל שסיפק סמים לאב שרצח את בנו בן ה-14 בקריית גת. כתב האישום נגד המטפל שטיפל באב כמה פעמים הוגש לפני כשבוע וחצי בגין סחר בסמים וניהול עסק ללא רישיון.

הבוקר (ראשון) הוגש כתב אישום בבית המשפט המחוזי בבאר שבע נגד האב בגין רצח בנסיבות מחמירות. עם זאת, ביום רביעי שעבר ציין סניגורו של האב, יהודה פריד, כי הפסיכיאטר המחוזי קבע שהחשוד אינו כשיר לעמוד לדין וכי בעת המעשה היה במצב פסיכוטי. כעת ממתינים הצדדים לחוות דעת נוספת.

ביום ראשון שעבר הוגש בבית משפט השלום בירושלים כתב אישום נגד המטפל של האב, בגין אספקה של סמים מסוכנים. המטפל, תושב גוש עציון בן 38, נעצר במסגרת החקירה, שממנה עלה כי נהג לטפל באמצעות סמים מסוג MDMA, שאותם מכר למטופליו באלפי שקלים. עוד עלה מהחקירה כי לנאשם אין כל הסמכה או הכשרה לטפל באנשים הסובלים מהפרעות נפשיות וכי הוא נהג לרכוש את הסמים באמצעות הטלגראס. המטפל נאשם גם בייצוא, ייבוא וסחר של סמים מסוכנים.

אחיו של האב סיפר לכאן חדשות כי "המטפל שלו נתן לו כדור בימים האחרונים, ומייד אחר כך הוא התלונן שיש לו הזיות". האח הוסיף: "הוא הלך למטפל הזה כדי לשכוח מהעבר, לא היה משהו ספציפי אלא רק לפתוח דף חדש כמו כל בן אדם. המטפל בהיפנוזה נתן לו כדור כדי שיהיה קל יותר להפנט אותו".

הפופולריים