אילן ישועה לרשויות האכיפה: קיבלתי מסר מאיים ברשתות החברתיות אחרי הדיון

העד ישועה: קיבלתי מסר מאיים אחרי הדיון
מנכ"ל וואלה לשעבר ומי שעדותו פתחה את הדיונים במשפט נתניהו התלונן היום על מסר מאיים שקיבל. ישועה, שמוגדר "עד מאוים", התלונן בעבר על ניסיונות לשנות את פרטי ערך הוויקיפדיה שלו בצורה מכפישה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אילן ישועה - מנכ"ל בזק לשעבר, עד במשפט נתניהו
צילום:

איום על העד: מנכ"ל וואלה לשעבר אילן ישועה עדכן את מערכת אכיפת החוק שקיבל מסר מאיים ברשתות החברתיות אחרי הדיון אמש (שני) במשפט נתניהו. מדובר בהודעה שנשלחה לפרופיל שלו וכללה מלים קשות. עד התביעה ישועה הגיע מלווה לעדותו והוכנס לאולם מכניסה צדדית. לפי העדכון, נעשה גם כנראה נסיון לשנות שוב את ערך הויקיפדיה שלו, דבר שקרה גם בעבר ונתפס כניסיון להעביר מסר.

לפני חודש פרסמנו בכאן חדשות כי ישועה פנה לתביעה לאחר שהתגלה כי גולשים מנסים לשנות את הערך עליו בוויקיפדיה ולהציגו באור שלילי, כולל תהיות מדוע לא נחקר באזהרה, ניסיון לרמוז שהוא זה שיזם את פגישת שיבוש הראיות בזמן שכתב האישום מתאר מצב הפוך, אמירה שההקלטות שסיפק בעייתיות ועוד.

היום תתחדש עדותו של אילן ישועה ללא נוכחות ראש הממשלה נתניהו, שביקש וקיבל פטור משמיעת עדות ישועה. העדות של מנכ"ל וואלה רלוונטית בעיקר לביסוס האישומים נגד הזוג אלוביץ'. ההפגנות של תומכי ומתנגדי נתניהו צפויות להעתיק את מקומן מרחוב צלאח א-דין אל משכן הכנסת שם תתקיים השבעת הכנסת ה-24. 

אחרי תום יום הדיונים הראשון במשפט שמתנהל נגדו בבית המשפט המחוזי, ראש הממשלה בנימין נתניהו נשא הצהרה לתקשורת."השימוע בענייני היה הצגה, משחק מכור מראש", אמר. ראש הממשלה חזר על הטענה שלא התקבל אישור מהיועץ המשפטי לממשלה לפתוח בחקירה נגדו. "כך נראה ניסיון הפיכה שלטונית", אמר נתניהו.

הפופולריים