דיאנה רז בת ה-35 מנעלה היא האישה שנרצחה לפי החשד בידי בעלה השוטר

דיאנה רז בת ה-35 היא הנרצחת על ידי בעלה השוטר
הבעל בחקירתו במח"ש: "היה בינינו ויכוח סתמי וברגע אחד שלפתי את האקדח ויריתי שני כדורים. הילדים ראו הכול" • עורך דינו של השוטר יבקש מבית המשפט לשלוח אותו להסתכלות פסיכיאטרית. לזוג ארבעה ילדים קטנים • שכן של הזוג לכאן חדשות: "ראיתי את הבעל מוציא את הילדים מהבית לאמא שלו. בדיעבד הבנתי שאז היא כבר הייתה מתה" • דיאנה הייתה יועצת זוגית שעזרה לנשים, אחרי שבעצמה חוותה מערכת יחסים מתעללת
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
דיאנה רז הנרצחת בנעלה על ידי בעלה, 05.02.21
צילום: -

דיאנה רז, בת 35 מנעלה ואם לארבעה, היא האישה שנרצחה אמש (שישי) לפי החשד בידי בעלה השוטר. אחד השכנים של הזוג מנעלה מסר לכאן חדשות: "ראיתי את הבעל מוציא את הילדים מהבית לאמא שלו, הוא שאל אותי מה שלומי ונראה כאילו הכל כרגיל. רק אחר כך הבנתי שבשלב הזה היא כנראה כבר הייתה מתה".

"הוא תמיד היה נראה לי לא מאה אחוז", המשיך השכן. "לא אדם תוקפני אבל קצת מוזר, לא הבנתי איך לקחו אותו למשטרה. הוא היה כמו ילד שלה, כמו הילד החמישי שלה". מוקדם יותר דיווחו תושבים לכאן חדשות כי הבעל ירה בה בזמן חגיגות יום הולדת לאחד מילדיהם, כך לטענתם.

הבעל אמר בחקירתו כי היה ביניהם ויכוח סתמי וברגע אחד שלף את אקדחו וירה שני כדורים, אחד מהם בראשה. בחקירתו במחלקה לחקירות שוטרים הוא הוסיף: "אני לא יודע מה עבר לי בראש, זה לא היה מתוכנן. מעולם לא נהגתי כלפיה באלימות. הילדים היו בבית וראו הכול".


בצאת השבת יובא הבעל החשוד לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בירושלים. עורך דינו אמר כי יבקש מבית המשפט לשלוח אותו להסתכלות פסיכיאטרית. לזוג ארבעה ילדים קטנים. ביישוב נעלה סיפרו: "בתקופה האחרונה היה ביניהם מתח. הבוקר האישה אמרה לחברתה שהיא צריכה להתאוורר". 

אביו של השוטר אמר לכאן חדשות: "הם היו זוג מאוהב, אבל עם הרבה בעיות. הוא היה מאוהב בה עד קצה העולם. אני לא מבין מה קרה פה. אין לי מושג איך זה קרה, וזה הבן שלי. אין לי מושג מאיפה הגיעה הג'ננה הזאת. הוא התקשר לאשתי וביקש ממנה לבוא לקחת מהר את הילדים. היא חזרה הביתה וסיפרה לי, ואז הגעתי לכאן. לא דיברתי איתו, רק חיבקתי אותו ולקחו אותו למעצר".

דיאנה רז בת ה-35, הותירה אחריה ארבעה ילדים קטנים

דיאנה הייתה יועצת זוגית שעזרה לנשים למצוא אהבה, אחרי שבעצמה חוותה בעבר מערכת יחסים מאמללת, כפי ששיתפה בעמוד הפייסבוק שלה. יו"ר נעמת, חגית פאר מסרה בתגובה לרצח כי "משטרת ישראל מחויבת בבירור מקיף כיצד קורה שמי שאמור להגן בנשקו על חייהם של אזרחים מפנה אותו על פי החשד כלפי זוגתו. כל רצח דורש חקירה מעמיקה, אך במקרה בו מדובר בשוטר הנושא נשק יש לבחון אם לא מדובר במחדל מערכתי ואם היו סימנים מקדימים שאמורים היו להדליק נורות אדומות״.

הפופולריים