פרסום ראשון: המתחסן המיליון, שהצטלם עם רה"מ באום אל פחם - אסיר משוחרר

המתחסן המיליון שהצטלם עם רה"מ - אסיר משוחרר
מוחמד עבד אלווהאב ג'בארין, בן 66, נשא עונש מאסר של 14 שנים • אדלשטיין: זו הוכחה שהכול אותנטי כולם מתחסנים, הטובים והרעים • ג'בארין: "ביקשו ממני להתחסן ובאתי. אני אדם מבוגר וחולה, מי שרוצה להיכנס בנתניהו – שלא יעשה את זה דרכי"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
נתניהו עם המתחסן המיליון
צילום: צילום: חיים צח, לע"מ

המתחסן המיליון, מוחמד עבד אלווהאב ג'בארין בן ה-66, שראש הממשלה בנימין נתניהו הצטלם בחברתו ביום שישי האחרון באום אל פחם, הוא אסיר משוחרר. כך פורסם היום (ראשון) לראשונה בכאן חדשות.

ג'בארין הורשע בביצוע מעשים פליליים חמורים, בהם שוד מזוין וסחר באמצעי לחימה, וישב בכלא 14 שנה במצטבר. ב-1992 הוא שוחרר. בשיחה עם כאן חדשות אמר כי הוא מאוכזב מאוד: "רוצים לרדת על נתניהו כאילו הוא עשה מפגש איתי, כאילו תכננתי את המפגש איתו, אני שילמתי את חובי וזרקתי הכול מאחורה. יש לי ילדים ונכדים. אני באתי לעשות חיסון, והרופא המטפל אמר לי 'אתה המחוסן המיליון, נתניהו יגיד לך שלום ומה נשמע' וזה מה שהיה". ביקשו ממני לבוא להתחסן ובאתי להתחסן. אני אדם מבוגר וחולה ומי שרוצה להיכנס בנתניהו שלא יעשה את זה דרכי".

גורמים בעיר אמרו שהופתעו מאוד מהבחירה בג'בארין, והעריכו שמארגני החיסון המתוקשר לא ידעו דבר על בחירתו של האיש שיצטלם לצדו של נתניהו. שר הבריאות אדלשטיין הגיב לפרסום בכאן חדשות ואמר: "לא חיפשנו מתחסן מחמד. זו הוכחה לכך שהכול אותנטי כולם מתחסנים, הטובים והרעים. בירכנו אותו".

בהצהרה שמסר ביום שישי האחרון במקום אמר נתניהו: "אם המחלה משתוללת אז יהיה לנו קשה לעצור את המוות של האנשים. יותר טוב לנו לעשות סגר הדוק של כמה ימים, לא יותר מזה. צריך להדק לכמה ימים ואז לפתוח וזה מה שאנחנו רוצים לעשות. מקווה שהפוליטיקאים יתעשתו ויעזרו לנו. אפשר למצוא כמה דברים להדק, נבדוק את עניין מערכת החינוך".

הפופולריים