סוף למצוד: נעצר רביע כנעאנה, החשוד ברצח בת זוגו לשעבר וופא עבאהרה

סוף למצוד: נעצר החשוד ברצח וופא עבאהרה בעראבה
שלושה שבועות אחרי דקירת בת ה-37 לאור יום - נעצר בן הזוג לשעבר החשוד במעשים. כנעאנה אותר בקרבת היישובים עראבה וסכנין בזמן שהוא מנסה לפרוץ לרכב • החשוד לפני הארכת מעצרו: "דקרתי אותה פעמיים"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
וופאא עבאהרה והחשוד ברצח רביע כנעאנה
צילום:

סוף המצוד אחר דוקר בת זוגו לשעבר: רביע כנעאנה, שחשוד ברצח גרושתו וופא עבאהרה בעראבה בחודש שעבר, נעצר הערב (שני) בתום מצוד משטרתי שנמשך שלושה שבועות. השוטרים לכדו את החשוד בקרבת היישובים עראבה וסכנין לאחר שגנב רכב. החשוד, שהיה חמוש בסכין, ניסה לדקור שוטר בעת מעצרו.


 

וופא עבאהרה נדקרה למוות ב-16 בנובמבר לאור יום ברחובות עראבה, עת נהגה במכוניתה. לפי עדי ראייה, כנעאנה התנגש ברכבה, ואז יצא לעברה ודקר אותה. לכנעאנה עבר של עבירות אלימות במשפחה. שלושת השבועות שחלפו מאז הדקירה היו מתוחים למדי עבור בני משפחתה של עבאהרה, שחששו לחייהם כל עוד החשוד במעשה מסתובב חופשי.

ביוני 2019 נאשם כנאענה בתקיפה של גרושתו ובאיומים עליה. לאחר שיצאה עם ילדיה לבית הוריה, שלח לה הודעות מאיימות: "אני לא רוצה לעשות משהו ששנינו נפסיד ממנו ובגדול, אל תכריחי אותי לעשות טעות". עוד כתב: "בשביל הילדים אני לא עושה חשבון למאה מאסרי עולם. אם אני מפסיד אותך לא מעניין אותי מאסר, ואולי לא תלייה". כנאענה הורשע בכתב אישום מתוקן בשתי עבירות של איומים ועבירה של תקיפת בת זוג. נוסף לכך הוא הורשע באיומים על חמותו.

הפופולריים