בעקבות ההפגנה וחסימות הכבישים: המשטרה זימנה לחקירה את יו"ר איגוד העו"סיות

המשטרה זימנה לחקירה את יו"ר איגוד העו"סיות
שביתת העובדות הסוציאליות - היום ה-12: עשרות עובדות סוציאליות הפגינו בכמה מוקדים בתל אביב וחסמו כבישים, תוך קריאות "ישראל כ"ץ התעורר - הרווחה שווה יותר"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
חיטוי מקורונה בחברון, יוני 2020
צילום: צילום: וויסם השלמאון, פלאש 90

שביתת העובדות הסוציאליות - היום ה-12: עשרות עובדות סוציאליות הפגינו היום (שישי) בכמה מוקדים בתל אביב, תוך קריאות "ישראל כ"ץ התעורר - הרווחה שווה יותר". יו"ר איגוד העובדות הסוציאליות, ענבל חרמוני, זומנה על ידי המשטרה לחקירה ביום ראשון, בעקבות ההפגנה וחסימות הכבישים בעיר.

בהפגנה בדיזנגוף, ביקשה חרמוני את עזרת המשטרה בסיום השביתה וקראה: "השוטרים חייבים לעזור לנו לסיים את השביתה הזאת, כי כל יום שביתה שעובר אין חקירות ילדים שעברו התעללות במשפחה והם יודעים את זה. כל יום שעובר אנחנו לא יכולות להיות לצידן של נשים שחוו אלימות מבני הזוג שלהם, והם יודעים את זה. כל יום שעובר אנחנו לא יכולות לסייע לקשישים שנמצאים בבידוד ובדידות ובסגר, והם לא יכולים לקנות תרופות ומזון - אנחנו חייבות לפעול בכל דרך אפשרית כדי לסיים את השביתה הזאת".

 

חרמוני מתחה ביקורת על התנהלות משרד האוצר ואמר כי "יש אחראי אחד לסיפור הכואב של השביתה העצובה הזאת – זה משרד האוצר. אני מגיעה לפה היום אחרי שלושה ימים של משא ומתן, ואני רוצה לספר לכם שאמנם מתנהל משא ומתן אבל לא נראה שמישהו באמת מעוניין להחזיר את שירותי הרווחה לתפקוד. נחנקנו - נחזור רק שיהיה הסכם עם אופק ועתיד למקצוע".

 

 

 

הפופולריים