בתה של אסתי אהרונוביץ' על בן זוגה: "התחזה לאיש משפחה"

בתה של הנרצחת על בן זוגה: "התחזה לאיש משפחה"
ילדיה של הנרצחת ממושב תלמי אליהו בהצהרה לתקשורת: "בדיעבד, היו סימנים מקדימים". מוקדם יותר שוחרר מבית החולים החשוד ברצח, ד"ר גיורא פרי, והובל לבית המעצר
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ילדיה של אסתי אהרונוביץ' 06.11.19
צילום: -

ילדיה של אסתי אהרונוביץ', שנרצחה במושב תלמי אליהו שבדרום, סיפרו היום (רביעי) על בעלה, ד"ר גיורא פרי, החשוד ברצח: "הוא היה מתחזה". מעיין, בתה של אסתי, אמרה כי הם דאגו לאמה לפני האירוע: "לא חשבנו שזה יגיע לכך. בדיעבד, היום אנחנו מבינים שהיו סימנים מקדימים, אבל לא אפרט בשלב זה". גיל, בנה של אסתי, אמר שבני משפחתו של ד"ר פרי לא פנו אליהם והוסיף כי "אנחנו גם לא מעוניינים לעסוק בו בשלב הזה". 


"הוא התחזה לאיש משפחה, צדיק ורופא, וזה לא באמת מה שהוא היה", סיפרה מעיין. הבת הוסיפה: "אמא הייתה אשה מדהימה, היא לא חלק מהסטטיסטיקה של נשים שנרצחו, איבדנו את היקר מכל". אמש ספדה מעיין לאמה ואמרה כי "אדם עלוב נפש סיים ברגע את החיים שלך". 


מוקדם יותר היום שוחרר ד"ר גיורא פרי מבית החולים סורוקה בבאר שבע, כשידיו אזוקות, והובל למעצר. אנשי יחידת ימ״ר נגב חקרו את ד"ר פרי לראשונה אתמול בבית החולים, הוא מצידו טען כי הוא "לא זוכר כלום". 

על פי החשד, פרי ירה בראשה של אשתו כמה פעמים בערב יום ראשון, באקדח שהחזיק ברישיון. הוא נעצר לאחר שביצע תאונה עם מכוניתו סמוך לצומת קציעות בנגב שבה נפצע בינוני ופונה בליווי שוטרים לבית החולים. בני הזוג היו בהליכי גירושין שיזמה רעייתו.

הפופולריים